24. septembris, 2021

Septembra beigās Jūrmalā norisināsies “Game Wave Festival”

Game Wave Festival

No 24. līdz 26. septembrim Jūrmalā, Baltic Beach Hotel norisināsies unikāls Latvijas Tehnoloģiskā centra organizēts klātienes festivāls “Game Wave Festival”, kurā būs iespēja noklausīties spēļu industrijas profesionāļu lekcijas, piedalīties pitching sesijās, izrādīt spēles ekspozīciju zālē, izmantot B2B sistēmu darba un sadarbības partneru meklēšanā, kā arī piedalīties spēļu džemā. Šogad šis ir vienīgais šāda veida pasākums visā Baltijā!

Piedalīties festivālā “Game Wave Festival” tiek aicināts ikviens interesents – entuziasti, studenti, spēļu izstrādātāji, spēļu kompānijas un citi.

Entuziastiem un citiem interesentiem būs iespējams apmeklēt kādu no iesācējiem domātām lekcijām, iepazīties ar jaunām tehnoloģijām un spēlēm ekspozīciju zālē, apskatīt vai piedalīties spēles izstrādes procesā spēļu džemā, un arī atpūsties pludmalē!

Studentiem tā būs lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas, kontaktus un, iespējams, uzsākt savu karjeru spēļu industrijā!

Spēļu izstrādātājiem, apmeklējot konferenci un ekspozīciju zāli, būs iespēja mācīties, apmainīties ar zināšanām un atklāt ko jaunu! “Game Wave Festival” platformā būs iespēja iegūt jaunus sadarbības partnerus, kontaktus, un apskatīt darba tirgu!

Savukārt spēļu kompānijām festivāls ir iespēja piedalīties ekspozīciju zālē, piedāvāt darbu, un iegūt partnerus “Game Wave Festival” B2B platformā. Apspriediet jaunus apvāršņus tehnoloģijās, iegūstiet iespēju izmantot jaunus produktus un servisu.

Sadarbībā ar “Game Wave Festival” Gētes institūts Rīgā organizē spēļu džemu „Slow Culture“ – profesionālu spēļu izstrādātāju un amatieru tikšanos, lai ierobežotā laikā izstrādātu jaunas spēles. Džema tēma “Slow Culture” sasaucas ar sabiedrības tendenci uz rūpīgu norišu un procesu apzināšanos.

Ievērojot „Slow Culture“ principu džemā, komandas veidošana un pirmā ideju apmaiņa sāksies jau 17. septembrī – nedēļu pirms oficiālā pasākuma sākuma. Komunikācijas platforma ir džema Discord serveris.

Citādi kā ierasts, Gētes institūts šajā džemā aicina piedalīties arī cilvēkus, kuri līdz šim nav bijuši saistīti ar spēļu izstrādi. Dalībai laipni lūgti pieteikties sociāli aktīvi un sabiedriskajos procesos ieinteresēti cilvēki, kuri ir gatavi dalīties ar savām idejām, kā arī savā pārliecībā un  dažādu jomu pieredzē. Šo cilvēku svaigās idejas var sekmēt sesijas atklāto atmosfēru un ietekmēt attiecīgās spēles formu.

Reģistrācija dalībai turpinās līdz 19. septembrim “Game Wave Festival” tīmekļvietnē. Interesenti var izvēlēties dalību tikai spēļu džemā, vai arī savienot to ar festivāla apmeklējumu – abi pasākumi ir un izvēle jāizdara reģistrācijas laikā.

Priecāsimies par ikvienu, kurš ar savu dalību vēlas sekmēt spēļu džema daudzveidību, radošumu un ražīgumu.

Game Wave Festival schedule
Game Wave Festival schedule

Rūpējoties par citu apmeklētāju un komandas drošību, festivālu klātienē būs iespējams apmeklēt, tikai uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas faktu. Derīgais būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. Jauniešiem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, jāierodas pieaugušā pavadībā.

Ar festivāla jaunumiem iespējams iepazīties vietnē: https://www.facebook.com/gamewavefes/ un Twitter: https://.com/GameWaveFest

Ar jautājumiem un ierosinājumiem par festivāla norisi lūdzam sazināties ar Lauru Vilsoni: [email protected]

ar jautājumiem un ierosinājumiem par spēļu džemu – ar Jāni Skuju: [email protected]

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda