28. augusts, 2020

Septembrī Liepājā norisināsies Zaļo tehnoloģiju hakatons

green tech cluster

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteris aicina ikvienu interesentu piedalīties Green Tech Copernicus Hackathon jeb Zaļo tehnoloģiju hakatonā, kas no 18. – 20. septembrim norisināsies gan klātienē, Liepājas Universitātē, gan interneta tiešsaistē, dodot iespēju dalībniekiem pievienoties no visas pasaules. 48 stundu laikā, dalībnieku izveidotās komandas sacentīsies savā starpā, lai rastu risinājumu dažādiem izaicinājumiem, izmantojot Copernicus satelītu datus.

Jau šobrīd dalībniekiem var reģistrēšanās, aizpildot pieteikšanās anketu šeit: https://ej.uz/zalaishakatons

„Hakatons ir lieliska platforma, kurā var iegūt nenovērtējamu pieredzi, strādāt kopā ar jaudīgiem dažādu nozaru profesionāļiem, izaicināt sevi un pierādīt savas prasmes, kā arī satikt jaunus draugus un sadarbības partnerus. Turklāt trīs dienu laikā komandas var pacīnīties arī par vērtīgām balvām, tai skaitā naudas balvām. Kopējais balvu fonds ir 3500 EUR!” stāsta hakatona koordinatore Anete Zveja.

Hakatonā aicināti piedalīties gan entuziasma pilni jaunieši un studenti sākot no 18 gadu vecuma, gan citi interesenti, kuri gatavi piedalīties 48 stundu ideju maratonā un kuriem piemīt biznesa, tehniskās vai radošās prasmes. Noderīgas būs dalībnieku iemaņas mārketingā, programmēšanā, grafiskajā dizainā, datu apstrādē, uzņēmējdarbībā, projekta vadībā un arī citās jomās.

Lai palīdzētu dalībniekiem sasniegt labus rezultātus, visa pasākuma laikā tiks nodrošināts mentoru un pieredzējušu ekspertu atbalsts, lai ne tikai attīstītu biznesa idejas, bet arī iegūtu un apstrādātu satelīta datus. Risināt uzņēmumu izaicinājumus palīdzēs VIRAC tālizpētes nodaļas vadītāja un Ventspils augstskolas lektore Linda Gulbe, VIRAC tālizpētes nodaļas zinātniskais asistents Edgars Visockis, NEW DOOR Social Business Accelerator direktore Diāna Lapkis, RD Alfa Microelectronic biznesa attīstības Ļevs Lapkis, ABLabs izpilddirektors Imants Martinsons, Blue Shock Race dibinātājs un vadītājs Artis Daugins, Valodu vēstniecības vadītājs Andris Lanka, TestDevLab sabiedrisko attiecību vadītājs Kristaps Skutelis, Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultātes dekāns Vairis Caune, Ventspils Biznesa atbalsta centra investīciju piesaistes un attīstības vadītājs Roberts Gaižutis, Tiešsaistes izglītības platformas Udacity programmu vadītāja Gundega Dekena un citi zinoši mentori.

Pasākuma laikā Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris nodrošinās gan telpas, kur strādāt un radīt idejas, gan vietu, kur atpūsties un izgulēties. Tomēr, lai darba process un atpūtas būtu pēc iespējas kvalitatīvāks, dalībnieki tiek aicināti ņemt līdzi savus datorus un mobilos telefonus ar visiem tiem nepieciešamajiem lādētājiem un guļammaisus atpūtas brīžiem.

Ar detalizētu hakatona programmu var iepazīties interneta vietnē http://greentechlatvia.eu/lv/copernicus-hakatons/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda