Sākums Jaunumi Šī gada deviņos mēnešos Tet grupas kopējais apgrozījums sasniedzis 174,6 miljonus eiro

Šī gada deviņos mēnešos Tet grupas kopējais apgrozījums sasniedzis 174,6 miljonus eiro

3 minūtes lasīšanai

Šī gada deviņos mēnešos Tet grupas kopējais apgrozījums sasniedzis 174,6 miljonus eiro, augot par 7%, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2020. gadā, liecina konsolidētie neauditētie dati. Pakāpeniskais apgrozījuma pieaugums rāda finanšu stabilitāti, raugoties uz gada nogali un nākamā gada sākumu.

“Veiksmīgi spējam saglabāt savu konkurētspēju starptautiskā mērogā – Vācijas būvniecības tirgos un Ukrainas datu centra biznesos –, eksporta apgrozījumam augot par 37%. Pateicoties datu centru izaugsmei, augustā atklājām jau sesto datu centru, kas ļaus mākoņpakalpojumus nodrošināt vēl plašākam Latvijas un ārvalstu uzņēmumu klāstam. Savukārt septembrī atklātais pirmais 10G nākotnes tīkla punkts ir digitālās izaugsmes neatņemama sastāvdaļa. Gada izskaņā, kad sabiedrība atkal daudz vairāk laika pavadīs savās mājās gan strādājot un mācoties, gan atpūšoties, Tet tīkls ir gatavs interneta patēriņa pieaugumam, parūpējoties arī par plašu un daudzveidīgu filmu, seriālu un raidījumu piedāvājumu,” norāda Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks

Elektrības klientu skaits šī gada deviņos mēnešos ir pieaudzis par 30%. Tet klienti joprojām visbiežāk – apmēram 85% no jaunajiem klientiem – izvēlas dinamisko elektroenerģijas cenai biržā piesaistīto tarifu. Pašreiz elektroenerģijas tirgus piedzīvo ne tikai Latvijai, bet visai pasaulei netipisku situāciju, jo straujais cenu kāpums ir izraisījis pārmaiņas gan tirgus dalībnieku sastāvā, gan produktu portfeļos, gan pakalpojumu sniedzēja izvēlē. Noslēdzot līgumu ar klientu par konkrēto termiņu un cenu, Tet fiksē šī klienta elektrības pakalpojuma vajadzības elektrības tirgū norādītajā laika periodā, un attiecīgi cenu svārstības tirgū neskar saistības, kas noslēgtas ar klientu. Līdz ar to Tet ir spējis garantēt klientiem nemainīgu cenu visā līguma periodā.

Ieklausoties televīzijas skatītāju vēlmēs un vajadzībās, rudens sezonā Tet sniedzis plašu piedāvājumu visām mērķauditorijām, kas nesis rezultātus gan televīzijas kanālu reitingos, gan reklāmas biznesā – tas šajā gadā līdz šim ir audzis par 48%, salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn. Līdz ar skatītāju skaita un piedāvājuma pieaugumu izklaides platformas Tet+ apgrozījums audzis par 10%. Piedāvājumu papildinājušas gan Latvijas – Igaunijas basketbola līgas spēles, gan TV3 Group sporta kanālu piedāvājums ar Dinamo Rīga spēlēm un Maira Brieža cīņām, gan plašs Tet studio radītais Latvijas saturs – daudzsēriju filma “Emīlijas. Latvijas preses karaliene”, izglītojošie raidījumi “Mazā Mula lielajā mākslas pasaulē”, “Emī un Rū”, “Ukulele”, Latvijas filma “Tizlenes” u.c.

2021 gada pirmajos deviņos mēnešos par 87% ir audzis zvanu centra pakalpojumu apgrozījums. Tāpat, pateicoties eksporta veiksmīgai izaugsmei, par 29% ir audzis būvniecības bizness un iekārtu tirdzniecības rādītāji ir auguši par 15%.

Tet grupas uzņēmumu EBITDA (peļņa no pamatdarbības) pirmajos trīs ceturkšņos sasniegusi 46,7 miljonus eiro.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…