Sākums Jaunumi Smartpost Itella iegulda 2 miljonus eiro paku termināļu tīkla paplašināšanā

Smartpost Itella iegulda 2 miljonus eiro paku termināļu tīkla paplašināšanā

1 minūtes lasīšanai
smartpost itella

“Smartpost Itella” iegulda 2 miljonus eiro, lai paplašinātu paku termināļu tīklu visās trijās Baltijas valstīs. Tas ir solis tuvāk, lai sasniegtu uzņēmuma stratēģisko mērķi – kļūt pat vienu no reģionā vadošajiem nozares uzņēmumiem.

“Ar šo nozīmīgo ieguldījumu plānojam palielināt ģeogrāfisko pārklājumu Baltijas valstīs un būt vēl tuvāk saviem klientiem,” saka “Smartpost Itella Baltics” vadītājs Ģedimins Mikuss (Gediminas Mickus). Viņš skaidro, ka ieguldījuma mērķis ir uzlabot paku termināļu tīklu visās trīs Baltijas valstīs: “Pērn “viskarstākajā” sezonā bija acīmredzams, ka pieprasījums pēc “Smartpost Itella” pakalpojumiem ir ievērojami pieaudzis.”

Šogad uzņēmums plāno ierīkot vēl 63 jaunus paku termināļus Latvijā, 25 – Lietuvā un 12 – Igaunijā. Kopumā “Smartpost Itella” paku termināļu tīkls visās Baltijas valstīs ir palielinājies par 10%. Plānots arī palielināt 40 esošos paku termināļus Latvijā, 15 paku termināļus Lietuvā un piecus Igaunijā.

“”Smartpost Itella” apkalpoto sūtījumu apjoms Latvijā pašlaik aug visstraujāk. Tāpēc tieši Latvijas tirgū ir lielākais pieprasījums pēc jauniem paku termināļiem. Līdz ar to kopumā plānojam palielināt klientiem pieejamo paku termināļu nodalījumu skaitu par 64%!” stāsta Mikuss. “Paku termināļus klienti izmanto arvien vairāk. Piemēram, laukos šāds pakalpojums ir pieprasīts un nepieciešams. Tāpēc mums jāseko klientu prasībām un jāpiedāvā vislabākā un augstākā klientu apkalpošanas kvalitāte vistuvāk viņu dzīvesvietai.”

“Smartpost Itella” labprāt uzstāda paku termināļus mazās apdzīvotās vietās. Protams, svarīgs ir kopējais cilvēku daudzums konkrētajā vietā, bet tas ne vienmēr ir noteicošais faktors. “Smartpost Itella”  izmantotais tehniskais risinājums ļauj sākumā uzstādīt nelielu iekārtu, piemēram, tikai ar sešiem nodalījumiem, jo katrām durtiņām ir atsevišķa klaviatūra. Vajadzības gadījumā pieejamo nodalījumu skaitu var viegli palielināt.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…