1. janvāris, 2014

Start (IT) veidos jaunu programmētāju dinastiju

start it pasakums

15. janvārī plkst. 18:30 viesnīcā „Albert Hotel” notiks Latvijā līdz šim nebijis programmēšanas pasākums nozarē strādājošo speciālistu bērniem un viņu vecākiem. Pasākuma mērķis ir virzīt nozares speciālistu bērnus atklāt radošo programmēšanas pasauli, soli pa solim, mācoties uzrakstīt savu pirmo programmu.

„Ne vienmēr mums – nozares speciālistiem – ir viegli saviem bērniem paskaidrot, ko savā profesijā darām, tāpēc nolēmām noorganizēt šādu pasākumu mūsu un citu nozares uzņēmumu bērniem, lai parādītu to, kas aizrauj mūs pašus. Iespējams, jau tuvākajā nākotnē šādi pasākumi veicinās jaunas programmētāju dinastijas veidošanos”, stāsta „ Latvija” vadītājs Maksims Jegorovs.

Programmēšanas pasākumi tiks organizēti regulāri, aicinot nozares speciālistu bērnus no 10 – 15 gadiem apgūt programmēšanas pamatus.

„Bērniem labākais paraugs ir viņu vecāki. Nākot uz nodarbībām kopā, būs vieglāk pārvarēt pirmās radušās grūtības un sajutīs, ka nav viņiem sveša joma”, paskaidro Start (IT) lekciju vadītājs Andrejs Oliņš.

Divu stundu programmā ir plānotas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības, izmantojot Start (IT) lekcijas, radošas un uzdevumus. Pirmais šāds programmēšanas pasākums notika decembrī uzņēmuma „ Latvija” darbinieku bērniem un viņu vecākiem, šoreiz tiek aicināti arī citu uzņēmumu speciālistu bērni. Reģistrācija programmēšanas pasākumam līdz 13. janvārim: http://startit.lv/events.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda