7. janvāris, 2014

Lattelecom saņem IT sertifikāciju – Cisco Gold

logo lattelecom Medium

piešķirts pasaulē vadošā informācijas tehnoloģiju izstrādātāja kvalitātes atzinums – Cisco Gold Certification. Līdz ar to Latvijā pašreiz ir pārstāvētas trīs kompānijas, kurām ir Cisco augstākā līmeņa partneru apliecinājums – Lattelecom, Santa Monica Networks un IBM.

Lai nopelnītu Gold Certification, uzņēmumam ir jāatbilst augsta līmeņa prasībām tehnoloģisko risinājumu izstrādē, ieviešanā, pārvaldīšanā un informācijas tehnoloģiju pakalpojumu nodrošināšanā.

“Iegūstot Gold sertifikātu, apliecina saviem klientiem, ka varam sniegt augstākā līmeņa apkalpošanu darbā ar Cisco tehnoloģijām. Aizvien vairāk klientu Latvijā un kaimiņvalstīs izvēlas mūsu datu centru un mākoņpakalpojumus, komunikācijas pakalpojumus, kā arī datu tīklu risinājumus. Tiecāmies pēc šī sertifikāta, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti plašā pakalpojumu spektrā kā Latvijā, tā arī eksporta tirgos. Jāatzīmē, ka kopumā Latvijas informāciju un komunikāciju tehnoloģiju nozares kopējais eksports 2012. gadā pieaudzis par 30% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Līdz ar to, IKT nozarē ir ievērojams izaugsmes potenciāls,” atzīmē Anita Mertena, Lattelecom Technology valdes priekšsēdētāja.

“Mēs sniedzam uzņēmumiem visā pasaulē atbalstu kompetenču attīstībā un procesu pilnveidošanā, lai veicinātu partnerkompāniju izaugsmi, diferenciāciju un rentabilitāti,” uzsver Eduards Tutarašvilli, vadītājs Baltijas valstīs. “Padziļināti specializējoties datu centru pakalpojumu nodrošināšanā, tiešsaistes komunikāciju risinājumos un datu drošības risinājumos, ir spējis piedāvāt integrētus un pielāgotus un telekomunikāciju tehnoloģiju risinājumus, kas atbilst šodienas klientu pieprasījumam.”

Izmantojot Resale Channel programmas un sertifikāciju, Cisco pārbauda un atzīst partnera zināšanas, pamatojoties uz to progresīvo tehnoloģiju, pakalpojumu un procesu attīstību. Izmantojot speciāli izstrādātu audita procesu, sertifikācijas programma apstiprina sertificēto speciālistu esamību un zināšanu līmeni par tehnoloģijām, uzņēmējdarbības praksi, klientu apmierinātību, iepriekšpārdošanas, ieviešanas un pēcpārdošanas atbalsta iespējas un citus faktorus, kas ir svarīgi, izvēloties uzticamu biznesa partneri.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda