4. jūnijs, 2022

Stockmann šogad investē digitālajā attīstībā

stockmann

Pēc pagājušajā gadā veiktās vērienīgās “Delikatess” nodaļas rekonstrukcijas universālveikals “Stockmann” turpina attīstību, investējot digitālajos projektos. Šodien, 1. jūnijā, klajā tiek laista jauna lojalitātes programma un aplikācija klientiem, savukārt jūnija beigās paredzēts laist klajā jaunu modes un mājas preču e-veikalu. Visi risinājumi darbosies Baltijas valstīs un Somijā.

“Šogad universālveikala fokusā ir daudzkanā iepirkšanās vides attīstība, un šie jaunie risinājumi palīdzēs nodrošināt vienlīdz augstu klientu iepirkšanās pieredzi visos mūsu kanālos kā klātienē, tā e-ē. Gan jaunā aplikācija un lojalitātes programma, gan e-veikals veidoti, ņemot vērā mūsu klientu vēlmes un pielāgojoties viņu vajadzībām. Mums vienmēr ir svarīgi nodrošināt klientus ar tādām izvēlēm, kas atvieglotu viņu dzīvi, padarītu to ērtāku un iedvesmojošāku,” teic universālveikala “Stockmann” direktore Dace Goldmane.

Vienota lojalitātes Latvijā, Igaunijā un Somijā

“Stockmann” pastāvīgo klientu programma ar vairāk nekā 200 tūkstošiem reģistrētu dalībnieku ir populārākā tirdzniecības centru programma Latvijā. Turpmāk tās nosaukums būs “MyStockmann” lojalitātes programma, un tā pēc vienādiem nosacījumiem darbosies Latvijā, Igaunijā un Somijā. Programmas dalībnieki varēs krāt punktus, izmantot līmeņu priekšrocības, atlaides un citus īpašos piedāvājumus, iepērkoties visu trīs valstu universālveikalos neatkarīgi no dzīvesvietas, kā arī e-veikalā.

Līdz ar jauno lojalitātes programmu darbu uzsāks arī “MyStockmann” aplikācija, tādejādi klientiem vairs nebūs nepieciešama līdzšinējā plastikāta lojalitātes karte un visas priekšrocības būs pieejamas vienuviet. Tāpat arī no varēs ērti nokļūt “Stockmann” e-veikalā.

Uzlabots interneta veikals

Līdztekus pārmaiņām lojalitātes programmā, jaunu veidolu un uzlabotu funkcionalitāti iegūs arī “Sockmann” mājas un modes preču e-veikals. Jaunā interneta veikala platforma nodrošinās ērtāku iepirkšanos un plašāku sortimentu, jaunas norēķinu un preču saņemšanas iespējas, kā arī vēl iedvesmojošāku saturu.

Ieviesīs pašapkalpošanās kases

Uzlabojot klientu iepirkšanās pieredzi, pārmaiņas gaidāmas arī klātienes norēķinos, – gada beigās Rīgas universālveikala “Delikatess” nodaļā paredzēts ieviest pašapkalpošanās kases.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.