24. februāris, 2022

Tele2 atceļ viesabonēšanas maksu Ukrainā un nodrošina klientiem bezmaksas starptautiskos zvanus uz Ukrainu

tele2 latvija

Ņemot vērā šī rīta notikumus Ukrainā, “” uz laiku atceļ viesabonēšanas maksu zvaniem un mobilajam datiem, atrodoties Ukrainā. Tas nozīmē, ka “Tele2” mobilos sakarus Ukrainā var izmantot bez papildu maksas. Tāpat visiem “Tele2” un “Zelta Zivtiņas”  klientiem starptautiskie zvani uz Ukrainu ir bez maksas.

Maksa par viesabonēšanas pakalpojumiem un starptautiskajiem zvaniem uz Ukrainu tiks kompensēta visiem “Tele2” klientiem – gan privātpersonām un biznesa klientiem, gan priekšapmaksas karšu lietotājiem.

“Mēs esam liecinieki notikumiem, kas demokrātiskā un brīvā pasaulē ir neaptverami. Sastopoties ar šiem milzīgajiem izaicinājumiem, palīdzēsim klientiem uzturēt kontaktus ar saviem tuviniekiem,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs .

“Tele2” kompensāciju par mobilo sakaru izmantošanu Ukrainā un starptautiskajiem zvaniem uz Ukrainu automātiski piemēros mobilo sakaru rēķinam mēneša beigās. “Zelta Zivtiņas” priekšapmaksas karšu lietotājiem tiks aktivizēti sakari Ukrainā un zvaniem uz Ukrainu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Līva
Līva - 24. februāris, 2022

Citi operatori arī atcēla viesabonēšanas maksu un nodrošina bezmaksas sarunas ar ukrainu

    Avatar photo
    Jānis Alksnis - 28. februāris, 2022

    paldies par labojumu

Komentāri ir slēgti