28. februāris, 2022

Tele2 nodrošinās bezmaksas mobilo sakaru pakalpojumus bēgļiem no Ukrainas

tele2sim

Lai palīdzētu bēgļiem no Ukrainas, “” tiem nodrošinās bezmaksas mobilo sakaru pakalpojumus. Šim nolūkam atvēlētas 10 000 īpašas SIM kartes, taču to skaits nepieciešamības gadījumā var tikt papildināts. Tas ļaus patvērumu saņēmušajiem ukraiņiem Latvijā vismaz trīs mēnešus bez maksas zvanīt, sūtīt īsziņas un lietot mobilo internetu, lai sazinātos ar saviem tuviniekiem Ukrainā vai citviet Eiropā.

“Mums ir grūti iztēloties, cik smagā situācijā ir , kas bēg no kara Ukrainā un cik ļoti viņi satraucas par tuviniekiem, kas palikuši kara skartajā valstī. Lai palīdzētu šiem cilvēkiem sazināties, “Tele2” piešķirs 10 000 īpašas SIM kartes ukraiņu bēgļiem, kas ierodas vai drīzumā ieradīsies Latvijā,” stāsta “Tele2” valdes priekšsēdētājs . “Jau šodien vērsīsimies pie atbildīgajām institūcijām, kas koordinē palīdzības sniegšanu, lai vienotos par labāko un efektīvāko veidu, kā izsniegt SIM kartes cilvēkiem, kuriem tās nepieciešamas.”

“Tele2” jau šobrīd saviem klientiem nodrošina bezmaksas starptautiskos zvanus uz Ukrainu un viesabonēšanas pakalpojumus Ukrainā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.