Sākums Jaunumi TM konkursā par korporatīvā datu un balss pārraides tīkla izveidi uzvarējis Tet

TM konkursā par korporatīvā datu un balss pārraides tīkla izveidi uzvarējis Tet

1 minūtes lasīšanai
bite cita kompanija logoLV

Tieslietu ministrijas izsludinātajā iepirkuma konkursā par korporatīvā datu un balss pārraides tīkla izveidošanu, uzturēšanu un līdzīgu pakalpojumu nodrošināšanu ar 4,38 miljonu eiro līgumcenu uzvarējis SIA “Tet”, informē “Lursoft” Klientu portfelis.

Iepirkumu uzraudzības biroja informācija liecina, ka konkursa ietvaros bija saņemti 2 piedāvājumi.

SIA “Tet” pieteikumā dalībai atklātajā konkursā norādījis, ka iepirkuma priekšmeta pirmajā un otrajā daļā apakšuzņēmējiem kopā par abām daļām tiks nodoti 40% no līguma izpildes – 10% izpildīs SIA “Bite Latvija”, bet SIA “Santa Monica Networks” – 30%.

Lursoft esošā informācija rāda, ka SIA “Tet” šogad uzvarējis jau 40 publisko iepirkumu konkursos.

SIA “Tet” 2020.gadā apgrozījis 178,29 miljonus eiro, kas ir par 5,9 miljoniem eiro mazāk nekā gadu iepriekš. Apgrozījuma kritumu uzņēmums pamato ar ieņēmumu kritumu no balss pakalpojumiem, kā arī virszemes televīzijas un vairumtirdzniecības. Finanšu gadu uzņēmums noslēdzis ar 30,08 milj. EUR peļņu. Jānorāda, ka “Tet” konsolidētais apgrozījums 2020.gadā bija 222,64 miljoni eiro, bet peļņa – 30,39 miljoni eiro.

2020.gadu SIA “Tet” noslēdza ar vairāk nekā 100 tūkstošiem elektroenerģijas klientu, kas ir būtisks pieaugums pret iepriekšējo gadu. Līdz ar to privātpersonu elektroenerģijas tirgū SIA “Tet” ieguvis 14% tirgus daļu.

Attīstoties e-komercijai un Covid-19 pandēmijas ietekmē mainoties pircēju paradumiem, pērn uzņēmums samazinājis savu mazumtirdzniecības tīklu, galveno uzmanību veltot interneta veikala attīstībai un izaugsmei. Iesniegtajā vadības ziņojumā SIA “Tet” norādījis, ka e-veikala tehnikas pārdošanas kopējie ieņēmumi pērn palielinājušies par 35%.

Jānorāda, ka aizvadītajā gadā audzis arī SIA “Tet” datu centru biznesa apgrozījums, tam, salīdzinot ar 2019.gadu, palielinoties par 4%. “2020.gadā ir uzsākts arī datu centru infrastruktūras paplašināšanas projekts, kā rezultātā viens no “Tet” datu centriem tiek paplašināts un jauniem klientiem būs pieejams 2021.gada jūlijā,” norāda SIA “Tet”.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…