24. marts, 2021

Veidos Instagram lietotni bērniem līdz 13 gadu vecumam

instagram kids

Tehnoloģiju kompānijai “” piederošais “Instagram” plāno veidot lietotni, kas paredzēta bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem, raksta “BuzzFeed News”.

“Mēs esam identificējuši jaunatni kā “Instagram” prioritāti,” sacījis “Instagram” viceprezidents Višals Šahs.

“Produktu grupā mēs veidosim jaunatnes pīlāru, lai koncentrētos uz divām lietām: paātrinātu mūsu integritāti un privātuma tematu, lai nodrošinātu pusaudžiem pēc iespējas drošāku pieredzi, kā arī izveidotu “Instagram” versiju, kas ļautu cilvēkiem zem 13 gadu vecuma droši izmantot “Instagram”,” skaidrojis Šahs.

Patlaban “Instagram” politika liedz bērniem līdz 13 gadu vecumam izmantot lietotni.

“Buzzfeed News” raksta, ka par jaunās versijas izstrādi atbildīgs būs “Instagram” Adams Mosseri, bet to vadīs “Facebook” viceprezidents Pavni Divandži, kas iepriekš vadījis “YouTube Kids” un veidojis citus uz bērniem fokusētus produktus.

“Aizvien biežāk saviem vecākiem jautā, vai viņi var pievienoties lietotnēm, ar kuru starpniecību viņi varētu sazināties ar saviem draugiem. Patlaban nav daudz iespēju, tādēļ mēs strādājam, lai veidotu jaunus produktus, līdzīgus kā “ Kids”, kas ir piemēroti bērniem, bet kurus pārvalda ,” skaidro “Facebook” pārstāvji, piebilstot, ka pēta, kā ieviest “Instagram” produktu, ko kontrolētu vecāki, bet bērniem būtu iespēja sazināties ar draugiem, atklāt jaunus hobijus un intereses.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.