Sākums Jaunumi TechGirls 26.martā, 9:00-12:00, organizē tiešsaistes darbnīcu

TechGirls 26.martā, 9:00-12:00, organizē tiešsaistes darbnīcu

1 minūtes lasīšanai
Riga TechGirls radosa darbnica

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Rīgā un Dzīvei gatavs, 26.martā, 9:00-12:00, organizē tiešsaistes darbnīcu “Radošā programmēšana. Tekla Workshop”.

Šī darbnīca ir gan daļa no LIKTA organizētās Digitālās nedēļas 2021, gan pirmā no jaunās Riga TechGirls iniciatīvas – skolnieču digitālo prasmju darbnīcu ciklam “TEKLA workshop and dialogue 2021”.

“Radošā programmēšana apvieno radošuma un dizaina pasauli, izmantojot tehnoloģijas. Tas dod iespēju izpausties jaunos un neiedomājami inovatīvos veidos,” norāda darbnīcas vadītāja, Riga TechGirls līdzradītāja un radošā programmētāja Līna Sarma.

Radošās programmēšanas risinājumi ir ļoti pieejami, jo tie bieži atrodami tiešsaistē. Darbnīcā būs ieskats, kā programmēšanu var izmanot radošās profesijās un projektos. Dalībnieces aicinās izmēģināt JavaScript pamatus un radīt pašām savus radošus risinājumus un neparastas animācijas. Interesanti aicināti pieteikties dalībai darbnīcā Riga TechGirls Facebook pie attiecīgā pasākuma un www.dziveigatavs.lv platformā.

“TEKLA workshop and dialogue 2021” pasākumu cikls tiek organizēts sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā, Swedish Institute un KTH. Projektu finansē Zviedru institūts (Swedish institute).

Riga TechGirls ir pirmā kopiena Latvijā, kuras mērķis ir iedvesmot un izglītot sirvientes un meitenes un aicināt pievienoties tehnoloģiju jomai!

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…