25. marts, 2021

TechGirls 26.martā, 9:00-12:00, organizē tiešsaistes darbnīcu

Riga TechGirls radosa darbnica

Lai veicinātu laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Rīgā un Dzīvei gatavs, 26.martā, 9:00-12:00, organizē tiešsaistes darbnīcu “Radošā programmēšana. Tekla Workshop”.

Šī darbnīca ir gan daļa no LIKTA organizētās Digitālās nedēļas 2021, gan pirmā no jaunās Riga TechGirls iniciatīvas – skolnieču digitālo prasmju darbnīcu ciklam “TEKLA workshop and dialogue 2021”.

“Radošā apvieno radošuma un dizaina pasauli, izmantojot tehnoloģijas. Tas dod iespēju izpausties jaunos un neiedomājami inovatīvos veidos,” norāda darbnīcas vadītāja, Riga TechGirls līdzradītāja un radošā programmētāja Līna Sarma.

Radošās programmēšanas risinājumi ir ļoti pieejami, jo tie bieži atrodami tiešsaistē. Darbnīcā būs ieskats, kā programmēšanu var izmanot radošās profesijās un projektos. Dalībnieces aicinās izmēģināt JavaScript pamatus un radīt pašām savus radošus risinājumus un neparastas animācijas. aicināti pieteikties dalībai darbnīcā Riga TechGirls pie attiecīgā pasākuma un www.dziveigatavs.lv platformā.

“TEKLA workshop and dialogue 2021” pasākumu cikls tiek organizēts sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā, Swedish Institute un KTH. Projektu finansē Zviedru institūts (Swedish institute).

Riga TechGirls ir pirmā kopiena Latvijā, kuras mērķis ir iedvesmot un izglītot sirvientes un meitenes un aicināt pievienoties tehnoloģiju jomai!

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda