Sākums Jaunumi Huawei trīskāršojis viedpulksteņu pārdošanas rezultātus Baltijas valstīs

Huawei trīskāršojis viedpulksteņu pārdošanas rezultātus Baltijas valstīs

4 minūtes lasīšanai
huawei appgallery

2020. gads ir bijis  pavērsiena punkts Huawei viedpulksteņu un citu valkājamo viedierīču pārdošanā. Par spīti globālajai pandēmijai, Huawei ir izdevies Baltijas valstīs uzlabot savus valkājamo ierīču pārdošanas rezultātus par 305%, ieņemot 2. vietu tirgū. Tāpat uzņēmums ir atvēris Huawei Health Lab, turpinot ieguldīt pētniecības un produktu izstrādes attīstībā.

“Vēl nesen viedpulksteņi tika uzskatīti par tālruni papildinošiem aksesuāriem, taču tagad ir kļuvuši par neaizstājamu ikdienas sastāvdaļu. Tirgus dati liecina par strauju nozares izaugsmi tieši pandēmijas laikā, pateicoties iedzīvotāju pastiprinātai interesei par sporta treniņiem mājas apstākļos,” skaidro Alise Cēsniece, Huawei Consumer Business Group Mārketinga komunikācijas vadītāja Latvijā.

Gada pārdošanas pieauguma līderis pasaulē

Pandēmijas sākums radīja cilvēkos bažas par nākotni, tāpēc pārdošanas apjomi strauji samazinājās vairākās uzņēmējdarbības nozarēs. Bet līdz ar stingrākiem drošības ierobežojumiem un attālināto dzīvesveidu, kā jauno normu, iedzīvotāji ir pievērsušies viedajām tehnoloģijām, lai atvieglotu savu ikdienu un nezaudētu saskarsmi ar pasauli. Tas veicināja viedierīču pārdošanas apjomu palielināšanos.

Pagājušais gads uzņēmumam bija īpaši veiksmīgs valkājamo viedierīču pārdošanas jomā. Saskaņā ar IDC Worldwide Quarterly Wearable Device Tracker jaunāko informāciju, Huawei, kas pašlaik ieņem 3. vietu pasaulē, ir straujāk augošais tirgus spēlētājs 2020. gadā. Globāli uzņēmuma pārdošanas rādītāji pieauga par  50,7%, nodrošinot patērētājus ar 43,5 miljoniem valkājamo viedierīču.

“Pateicoties Baltijas iedzīvotāju lielajai interesei un aktīvajam dzīvesveidam, Huawei viedierīču pārdošanas apjoma pieaugums šeit ir izteikti lielāks kā citviet pasaulē. 2020. gadā esam trīskāršojuši viedpulksteņu pārdošanas rezultātus, tādējādi iegūstot otro lielāko tirgus daļu Baltijas valstīs. Šāds pārdošanas pieaugums ir būtisks panākums gan Huawei, gan mūsu klientiem, pierādot, ka pandēmija nav šķērslis fiziskām aktivitātēm un jauniem tehnoloģiju risinājumiem,” informē A. Cēsniece.

Ceļā uz inovācijām valkājamo ierīču tirgū

Huawei turpina savu ilgtermiņa stratēģiju, kuras pamatā ir pašreizējie ieguldījumi tehnoloģiskajos jauninājumos un pētniecībā. 2019. gadā vien uzņēmums ieguldīja 15,3% no saviem ieņēmumiem jeb gandrīz 17 miljardus eiro pētniecībā un attīstībā un vairāk nekā 77 miljardus eiro pēdējās desmitgades laikā. Tā kā Huawei ir orientēts uz inovācijām, vairāk nekā 96 000 darbinieku koncentrējas uz pētniecību un attīstību 14 pētniecības centros un 36 kopīgos inovāciju centros visā pasaulē.

“Nesen atvērtā Huawei Health Lab ir jaunu ideju un tirgū vadošo valkājamo ierīču mājvieta. Tā ir lielākā veselības un sporta zinātnes laboratorija, kuru vada Huawei, apvienojot divas zonas: eksperimentālo zonu, kas veic visu viedo valkājamo ierīču uzticamības pārbaudes, kā arī profesionālā sporta veselības analīzi, un eksperimentālo zonu, kas aprīkota ar vairāk nekā 20 profesionālās pētniecības un attīstības iekārtām. Attiecībā uz ierīču uzticamības pārbaudes jomām, šeit tiek novērtētas Huawei viedās valkājamās ierīces, izmantojot 25 izturības testu veidus,” stāsta A. Cēsniece.

Sabiedrībā atzītas ierīces

Domājot par to, kā progresīvās pētniecības un attīstības pētījumi izpaužas konkrētās funkcijās, ir vērts aplūkot Huawei viedpulksteņu klāstu. Pēdējo mēnešu laikā nozares populārākās Huawei valkājamās viedierīces ir saņēmušas vairākas atzinības no pasaules vadošajiem plašsaziņas līdzekļiem par sasniegumiem dizaina, personiskās fitnesa programmatūras un veselības izsekošanas tehnoloģiju jomā.

“Pasaules vadošie tehnoloģiju portāli Tech Advisor un Android Authority augsti novērtējuši Huawei Watch GT 2 Pro un Watch Fit noturīgo akumulatora darbības laiku, ērto dizainu un plašo treniņu programmu piedāvājumu. Kā viens, tā otrs viedpulkstenis lieliski tiek galā ar fiziskās sagatavotības izsekošanu, analizējot lietotāja sirdsdarbības ātrumu, stresa līmeni un miega kvalitāti,” informē A. Cēsniece.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…