26. marts, 2021

Huawei trīskāršojis viedpulksteņu pārdošanas rezultātus Baltijas valstīs

huawei appgallery

2020. gads ir bijis  pavērsiena punkts viedpulksteņu un citu valkājamo viedierīču pārdošanā. Par spīti globālajai pandēmijai, Huawei ir izdevies Baltijas valstīs uzlabot savus valkājamo ierīču pārdošanas rezultātus par 305%, ieņemot 2. vietu tirgū. Tāpat uzņēmums ir atvēris Huawei Health Lab, turpinot ieguldīt pētniecības un produktu izstrādes attīstībā.

“Vēl nesen viedpulksteņi tika uzskatīti par tālruni papildinošiem aksesuāriem, taču tagad ir kļuvuši par neaizstājamu ikdienas sastāvdaļu. Tirgus dati liecina par strauju nozares izaugsmi tieši pandēmijas laikā, pateicoties iedzīvotāju pastiprinātai interesei par sporta treniņiem mājas apstākļos,” skaidro Alise Cēsniece, Consumer Business Group Mārketinga komunikācijas vadītāja Latvijā.

Gada pārdošanas pieauguma līderis pasaulē

Pandēmijas sākums radīja cilvēkos bažas par nākotni, tāpēc pārdošanas apjomi strauji samazinājās vairākās uzņēmējdarbības nozarēs. Bet līdz ar stingrākiem drošības ierobežojumiem un attālināto dzīvesveidu, kā jauno normu, iedzīvotāji ir pievērsušies viedajām tehnoloģijām, lai atvieglotu savu ikdienu un nezaudētu saskarsmi ar pasauli. Tas veicināja viedierīču pārdošanas apjomu palielināšanos.

Pagājušais gads uzņēmumam bija īpaši veiksmīgs valkājamo viedierīču pārdošanas jomā. Saskaņā ar IDC Worldwide Quarterly Wearable Device Tracker jaunāko informāciju, Huawei, kas pašlaik ieņem 3. vietu pasaulē, ir straujāk augošais tirgus spēlētājs 2020. gadā. Globāli uzņēmuma pārdošanas rādītāji pieauga par  50,7%, nodrošinot patērētājus ar 43,5 miljoniem valkājamo viedierīču.

“Pateicoties Baltijas iedzīvotāju lielajai interesei un aktīvajam dzīvesveidam, viedierīču pārdošanas apjoma pieaugums šeit ir izteikti lielāks kā citviet pasaulē. 2020. gadā esam trīskāršojuši viedpulksteņu pārdošanas rezultātus, tādējādi iegūstot otro lielāko tirgus daļu Baltijas valstīs. Šāds pārdošanas pieaugums ir būtisks panākums gan Huawei, gan mūsu klientiem, pierādot, ka pandēmija nav šķērslis fiziskām aktivitātēm un jauniem tehnoloģiju risinājumiem,” informē A. Cēsniece.

Ceļā uz inovācijām valkājamo ierīču tirgū

turpina savu ilgtermiņa stratēģiju, kuras pamatā ir pašreizējie ieguldījumi tehnoloģiskajos jauninājumos un pētniecībā. 2019. gadā vien uzņēmums ieguldīja 15,3% no saviem ieņēmumiem jeb gandrīz 17 miljardus eiro pētniecībā un attīstībā un vairāk nekā 77 miljardus eiro pēdējās desmitgades laikā. Tā kā Huawei ir orientēts uz inovācijām, vairāk nekā 96 000 darbinieku koncentrējas uz pētniecību un attīstību 14 pētniecības centros un 36 kopīgos inovāciju centros visā pasaulē.

“Nesen atvērtā Health Lab ir jaunu ideju un tirgū vadošo valkājamo ierīču mājvieta. Tā ir lielākā veselības un sporta zinātnes laboratorija, kuru vada Huawei, apvienojot divas zonas: eksperimentālo zonu, kas veic visu viedo valkājamo ierīču uzticamības pārbaudes, kā arī profesionālā sporta veselības analīzi, un eksperimentālo zonu, kas aprīkota ar vairāk nekā 20 profesionālās pētniecības un attīstības iekārtām. Attiecībā uz ierīču uzticamības pārbaudes jomām, šeit tiek novērtētas Huawei viedās valkājamās ierīces, izmantojot 25 izturības testu veidus,” stāsta A. Cēsniece.

Sabiedrībā atzītas ierīces

Domājot par to, kā progresīvās pētniecības un attīstības pētījumi izpaužas konkrētās funkcijās, ir vērts aplūkot viedpulksteņu klāstu. Pēdējo mēnešu laikā nozares populārākās Huawei valkājamās viedierīces ir saņēmušas vairākas atzinības no pasaules vadošajiem plašsaziņas līdzekļiem par sasniegumiem dizaina, personiskās fitnesa programmatūras un veselības izsekošanas tehnoloģiju jomā.

“Pasaules vadošie tehnoloģiju portāli Tech Advisor un Authority augsti novērtējuši Watch GT 2 Pro un Watch Fit noturīgo akumulatora darbības laiku, ērto dizainu un plašo treniņu programmu piedāvājumu. Kā viens, tā otrs lieliski tiek galā ar fiziskās sagatavotības izsekošanu, analizējot lietotāja sirdsdarbības ātrumu, stresa līmeni un miega kvalitāti,” informē A. Cēsniece.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda