Sākums Jaunumi Visas mantas par brīvu: jauns bezmaksas mantu portāls Latvijā

Visas mantas par brīvu: jauns bezmaksas mantu portāls Latvijā

3 minūtes lasīšanai
atdodmantas

Vai jums mājās traucē lietas, kuras sen vairs nelietojat un kuras vairs nav nepieciešamas, bet ir žēl izmest laukā un krāj tikai putekļus? Turklāt bieži vien arī atbrīvošanās no lietām prasa laiku, piepūli un jautājumus – kur droši izmest vai nodot, piemēram, mēbeles, sadzīves tehniku, dažādus sadzīves piederumus utt.?

Bieži vien šīs lietas mēdz būt arī smagas un neērtas nogādāšanai līdz tuvākajai izmešanas vietai. Un galu galā – kāpēc izmest, ja tās vēl var kalpot un var atdot kādam citam turpmākai lietošanai! Tāpēc ir radīts risinājums!

Latvijā darbību sācis jauns bezmaksas mantu sludinājumu portāls www.atdodmantas.lv .

Portāla darbības pamatprincips ir iespēja jebkuram izvietot sev vairs nederīgas (nenoderīgas), bet vēl lietojamas mantas vienuviet.

Šis ir pirmais un vienīgais šāda veida sludinājumu portāls Latvijā, kurā visas mantas tiek atdotas tikai par brīvu un nekas netiek ne pārdots, ne pirkts. Portāls netiek un netiks piesārņots ar pirkšanas un pārdošanas sludinājumiem. Jaunā portāla pamatfunkcija ir mantu atdošana. Jebkurš var ievietot bezmaksas sludinājumu ar lietām, no kurām vēlas atbrīvoties, un jebkurš, kuram tās būtu noderīgas, var pieteikties uz to, sazinoties ar atdodamās mantas īpašnieku, un iegūt tās sev.

Portāla priekšrocība ir tā, ka sludinājumus var ievietot bez maksas, tie būs aktīvi, kamēr manta būs pieejama, un, reģistrējoties portālā, kā arī abonējot pieeju kontaktinformācijai, ir iespējama ātra un ērta saziņa ar mantas atdevējiem.

Portāls jau ir guvis lielu atsaucību, ik dienu tiek ievietotas dažādu kategoriju bezmaksas lietas un tās nonāk turpmākai lietošanai jauno saimnieku rokās. Ieguvēji ir abas puses – gan mantu atdevēji, jo atbrīvo savās mājās, birojos, garāžās utt. vietu jaunām lietām, gan saņēmēji, jo iegūst to, kas nepieciešams. Nepieciešams tikai aizbraukt tām pakaļ. Tādējādi iespējams tikt pie mēbelēm, sadzīves tehnikas, grāmatām, istabas augiem, apģērba, apaviem un daudz kā cita.

Nav arī noslēpums, ka daudzi nevēlas publiski izlikt sociālajos tīklos to, ko ir vai būtu gatavi atdot par velti, un arī otrādi – daudzi kautrējas pieteikties lietām, kuras citi atdod par brīvu. Šajā portālā to var darīt anonīmi un viss ir vienkopus.

Ievietojot mantas, no kurām vēlaties viegli, ātri un ērti atbrīvoties, jūs varat norādīt sev ērtāko saziņas veidu, kā komunicēt ar mantu paņēmēju.

Ja mājās sakrājušās mantas, kuras kļuvušas liekas, nemocieties paši tās nest ārā. Ievietojiet tās portālā un gaidiet ziņu no kāda, kam tās būs noderīgas un viņš tās pats paņems un aizvedīs prom, tādējādi atbrīvojot jums vietu jaunām lietām. Jums nebūs jāmeklē transports, jānes no augšējiem stāviem lejā vai jāaizkrāmē pilna garāža ar jums vairs nederīgām lietām. Atbrīvojieties no tām ērti!

Ikviens ir aicināts ievietot mantas portālā www.atdodmantas.lv , kā arī ikviens ir laipni aicināts pieteikties uz sev nepieciešamajām lietām, kuras te ir atrodamas!

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…