Sākums Jaunumi Bolt uzsāk Bolt Food ēdienu piegādi Daugavpilī

Bolt uzsāk Bolt Food ēdienu piegādi Daugavpilī

1 minūtes lasīšanai
BoltFood Daugavpils1 karte

Bolt turpina paplašināties un no šīs dienas ievieš Bolt Food ēdienu piegādes pakalpojumu Daugavpilī. Ieviešanas periodā, lai iepazīstinātu lietotājus ar jauno pakalpojumu, pasūtījumus pirmo nedēļu būs iespējams veikt bez piegādes maksas 2 km rādiusa no pasūtījuma vietas.

Sākotnēji Bolt Food platforma Daugavpils iedzīvotājiem nodrošinās piegādi pasūtījumiem no Hesburger ātrās ēdināšanas restorāniem un Mego veikaliem, kas piedāvās svaigus augļus, dārzeņus, piena produktus, kā arī pirmās nepieciešamības mājsaimniecības preces. Plānots, ka tuvākajā laikā platformai pievienosies vēl plašāks restorānu un pārtikas preču tirdzniecības vietu loks. Tāpat kā Rīgā, arī Daugavpilī visi pasūtījumi tiks nodoti bezkontakta veidā, lai samazinātu saskarsmi starp restorānu, kā arī veikalu darbiniekiem, kurjeriem un platformas klientiem.

“Pēc veiksmīga starta šī gada sākumā, kad Bolt Food uzsāka darbību Rīgā, mēs turpinām paplašināties, lai ēdienu un pārtikas preču piegāde uz mājām kļūtu pieejama arvien plašākai auditorijai. Īpaši svarīgi tas ir šajā periodā, kad tiek veikti dažādi piesardzības pasākumi un cilvēki vairāk laika pavada mājās,” stāsta Bolt Food vadītājs Latvijā Klāvs Gipters.

Lai veiktu pasūtījumu, nepieciešams lejupielādēt Bolt Food aplikāciju Apple vai Android ierīcēm. Pasūtījuma veikšanai jānorāda piegādes adrese, jāizvēlas restorāns vai veikals, jāatzīmē ēdieni un jāapmaksā pasūtījums ar bankas karti caur mobilo lietotni. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas tiks uzrādīts gan paredzamais piegādes laiks, gan pasūtījuma kopsumma.

Pagājušā gada augustā Bolt Food platforma tika atklāta Igaunijā, kam sekoja gan Lietuvas, gan Latvijas tirgus. Šis ir jau otrais Bolt pakalpojums, kas tiek piedāvāts Daugavpils iedzīvotājiem līdz ar kopbraukšanas servisu.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…