Sākums Jaunumi Wizz Air sāk piedāvāt mobilo datu viesabonēšanas eSIM pakalpojumu

Wizz Air sāk piedāvāt mobilo datu viesabonēšanas eSIM pakalpojumu

1 minūtes lasīšanai
wizzair

Wizz Air ar prieku informē, ka ir sākusi sniegt eSIM datu pakalpojumu klientiem, kas dodas uz ārzemēm.

eSIM datu pakalpojuma galvenais uzdevums ir droša un ātrdarbīga mobilā datu piegāde klientiem, lai nodrošinātu nepārtrauktus sakarus. Ar vienreizēja pirkuma modeli Wizz Air ļauj klientiem izmantot cenas ziņā pieejamas mobilās datu pārraides iespējas ar piekļuvi vairāk nekā 245 mobilo sakaru tīkliem, tādējādi saglabājot sakarus vairāk nekā 150 valstīs bez nepieciešamības mainīt fiziskās SIM kartes.

Izmantojot iegulto eSIM pakalpojumu, tagad klienti var izvēlēties plānojamus, izmaksu ziņā optimizētus un iepriekš samaksātus mobilā datu pārraides pakalpojuma komplektus, kas novērš dārgu viesabonēšanas pakalpojumu nepieciešamību un ļauj izvairīties no nedrošiem Wi-Fi savienojumiem.

Neatkarīgi no tā, vai ceļojat ar vienu vai vairākām ierīcēm, gan atsevišķas personas, gan ģimenes var viegli pārvaldīt datu plānus un sekot tiem līdzi. Klienti var ērti kontrolēt datu lietojumu, lai pārliecinātos, ka nepārsniedz piešķirtos ierobežojumus. Turklāt eSIM var izmantot vēl 12 mēnešus pēc pēdējā ceļojuma.

Lai šis pakalpojums būtu pieejams ikvienam, par eSIM datu pakalpojumu var ērti samaksāt ar bankas karti, kas nodrošina drošu un optimizētu darījuma procesu.

Wizz Air ar prieku sniedz klientiem šo izdevīgo piedāvājumu, kas viņiem nodrošina cenas ziņā pieejamus un ērtus mobilos datu pārraides pakalpojumus, kad viņi ceļo pa Eiropu un ārpus tās. Piedāvājot plānojamu un izsekojamu risinājumu, Wizz Air vēlas pārdefinēt mobilo datu lietošanas pieredzi, uzlabojot klientu apmierinātību.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…