Sākums Jaunumi Datakom Rīgā organizē Biznesa tehnoloģiju dienu

Datakom Rīgā organizē Biznesa tehnoloģiju dienu

3 minūtes lasīšanai
biznesa tehnologiju diena datacom

15. jūnijā Rīgā IT risinājumu uzņēmums Datakom organizē Biznesa tehnoloģiju dienu, kur kopā ar dažādu nozaru ekspertiem no Latvijas un ārvalstīm tiks diskutēts par tādām aktuālām tēmām kā biznesa digitalizācija un tai pieejamais finansējums, kiberdrošība, mākslīgais intelekts un citiem biznesa videi nozīmīgiem jautājumiem.

Datakom konferenci rīko kopā ar dažādu valstu IT profesionāļiem un vadošajiem ārzemju ražotājiem – IBM, Lenovo, Red Hat, Nutanix, HP, Aruba, Cohesity, Datto, Palo Alto Networks – ar mērķi praktiskā veidā parādīt Latvijas uzņēmumiem un valsts iestādēm, kā ar dažādiem rīkiem uzlabot organizācijas veiktspēju un digitalizācijas procesus.

Mūsdienās IT vairs nav atsevišķa nozare vai uzņēmuma nodaļa – ar to ir saistīts viss kompānijas darbs. Lai gan par digitalizāciju runā jau daudzus gadus, arvien ir uzņēmumi un organizācijas, kas to nedara, jo baidās no gaidāmajām neērtībām pārmaiņu procesā, kā arī izmaksām. Lai mazinātu pretestību, eksperti no IT klastera un Altum stāstīs par šobrīd pieejamo valsts un Eiropas finansējumu digitalizācijai. “Konferencē runāsim par to, ka tas nav tik sarežģīti, un kā to visu darīt vienkāršāk: veidot un uzturēt pamatinfrastruktūru, kā ieviest mākoņpakalpojumus, kā pareizi parūpēties par drošību jau tajā brīdī, kad vēl tikai rodas ideja par jaunu mobilo lietotni, un to, kā tehnoloģiski pareizi savienot daudzas šodien pieejamās iespējas,” saka Datakom valdes loceklis Jānis Čupriks.

Liela uzmanība konferencē tiks pievērsta arī kiberdrošībai. Tāpat eksperti diskutēs par šobrīd tik aktuālo mākslīgo intelektu, šajā gadījumā – tā lomu IT sistēmu drošības operācijās. Būs arī uzņēmumu pieredzes stāsti, piemēram, grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmuma Numeri ceļš uz digitalizāciju un ieguvumiem no tās tik tradicionālā nozarē. Biznesa pasaulē visus uztrauc ekonomiskā situācija un tas, kā tā attīstīsies nākotnē. Ar šo tēmu iepazīstinās Swedbank Latvija galvenā ekonomiste Līva Zorgenfreija.

Pasākumā būs vairāk kā desmit demo stendi, kur praktiskā veidā iepazīt dažādus IT risinājumus un visas dienas garumā aprunāties ar ražotāju pārstāvjiem un Datakom tehniskajiem konsultantiem. Ārzemju ražotājus pārstāvēs IBM,  Aruba, Nutanix, Cohesity, Red Hat, Palo Alto Networks, Datto. Tāpat Datakom iepazīstinās ar saviem risinājumiem Tiki Taka Pay, Worry-Free Digital Workspace un Datakom drošības novērtējumu, kā arī Hybrid Cloud un migrācijas pakalpojumiem.

Biznesa tehnoloģiju diena norisināsies no plkst. 8.30 līdz 17.30 konferenču centrā ATTA CENTRE, Krasta ielā 60, Rīgā.

Ieeja Biznesa tehnoloģiju dienā – ar ielūgumiem. Lai saņemtu bezmaksas ielūgumu,  līdz 8. jūnijam jāaizpilda anketa www.datakom.lv

Biznesa tehnoloģiju dienu Datakom rīko jau otro reizi. Pirmā notika pērn, kad uzņēmums saprata, ka tirgū ir vajadzība pēc informācijas, un ar individuālām klientu konsultācijām par vienu konkrētu tehnoloģiju vien ir par maz. Datakom ir 100% Latvijas uzņēmums, kas pieder vietējiem īpašniekiem. Uzņēmums tirgū piedāvā savus radītos IT risinājumus un produktus, kā arī ievieš, pārvalda un savieno pasaules IT ražotāju produktus.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…