''LG'' ASV Tenesī štatā būvēs pasaulē modernāko veļas mazgājamo mašīnu rūpnīcu

LG Electronics Inc. (LG) šodien paziņoja par plāniem būvēt jaunu 77'000 m2 lielu sadzīves iekā ražošanas rūpnīcu Tenesī štatā, kas Montgomerijas apgabala pašā centrā radīs vismaz 600 pilnas slodzes darba vietas.
Paredzams, ka jaunā LG Tenesī rūpnīca būs pasaulē vismodernākā veļas mazgājamo mašīnu ražotne. Sākot ar 2019. gadu, rūpnīca ražos veļas mazgājamās mašīnas ar frontālo un vertikālo ielādi, bet ar laiku plānots ražotni paplašināt, lai veiktu arī citu sadzīves iekārtu ražošanu.
„Mēs priecājamies veikt investīcijas Amerikā, radot jaunas darba vietas un sniedzot modernas sadzīves iekārtu ražošanas Tenesī štatam,” norāda LG Home Appliance and Air Solutions Company Dans Suns. „Pēdējos sešos gados LG izpētījis astoņus štatus šīs rūpnīcas izvietošanai. Tenesī ir pārliecinoša izvēle LG apjomīgajām investīcijām, ņemot vērā šī štata lielisko biznesa vidi, kvalitatīvo darba spēku un centrālo atrašanās vietu piegādēm mūsu ASV klientiem.”
Par jaunas sadzīves iekārtu ražotnes izveidi Tenesī paziņots neilgi pēc tam, kad LG Englvudklifsā, Ņūdžērsijas štatā šā mēneša sākumā tika sākta uzņēmuma Ziemeļamerikas galvenās biroja mītnes celtniecība. Šis 300 miljonu dolāru palielinās LG nodarbināto cilvēku skaitu šeit no 500 šobrīd līdz vairāk nekā 1000 līdz 2019. gadam.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.