Sākums Sadzīves un virtuves tehnika ''Samsung'' iepazīstina ar jaunākajām tehnoloģijām

''Samsung'' iepazīstina ar jaunākajām tehnoloģijām

5 minūtes lasīšanai

Berlīnē notiekošajā starptautiskajā patērētāju elektronikas un sadzīves tehnikas izstādē IFA 2017 Samsung prezentējis jaunus produktus un inovatīvas tehnoloģijas – The Frame televizoru, kas izslēgtā stāvoklī kļūst par interjeru papildinošu objektu, pasaulē lielāko QLED spēļu monitoru un veļasmašīnu, kas mazgāšanas laiku samazina divas reizes, un citus jaunievedumus.
“Samsung inovāciju iedvesmas avots ir klienti, un mūsu mērķis ir attīstīties tagad un tūlīt. Tehnoloģijām ir arvien lielāka nozīme mūsu dzīvēs, tādēļ mēs veidojam produktus un pakalpojumus, kas pielāgojas to lietotājiem un nosaka jaunus ikdienas standartus,” saka Samsung sadzīves elektronikas biznesa direktors Baltijā Sergejs Kostjučenko.
Jauni vizuālo displeju standarti
Samsung turpina līderību vizuālo displeju jomā, Eiropā prezentējot jauno The Frame TV 43 collu versijā, kas pirmoreiz tika izziņots gada sākumā. Televizors, kura ekrāns pielāgojas videi un īpašā režīmā pārtop par gleznu, iepriekš bija pieejams 55 un 65 collu izmēros.
Lai The Frame pielāgotu mākslas darbu rādīšanai, Samsung sadarbojās ar pasaulē atzītām galerijām un muzejiem, tostarp arī tādām interneta mākslas galerijām kā LUMAS, Saatchi Art un Sedition. Izstādes laikā Samsung paziņoja par sadarbības uzsākšanu ar Prado muzeju Spānijā, kā arī atklāja, ka plāno iegādāties aptuveni 1000 ievērojamu mākslas darbu, ko jau pavisam drīz varēs apskatīt The Frame mākslas darbu veikalā.
Lai TV ekrāns eleganti izskatītos arī izslēgts, The Frame lietotāji uz tā varēs attēlot izvēlētos darbus no mākslas darbu veikala, Samsung īpaši atlasītās kolekcijas vai, izmantojot funkciju Mana kolekcija, uz ekrāna rādīt savus personīgos attēlus. Tādējādi televizors vizuāli papildinās jebkuru telpu neatkarīgi no The Frame uzstādīšanas vietas.
Līdz ar The Frame Samsung plāno izvērst QLED TV sērijas pieejamību Eiropā, tā vēl vairāk nostiprinot savas pozīcijas augstākās klases TV tirgū.
Modelis Q8F — izliektā Q8C plakanā versija — Eiropā būs pieejams 55 un 65 collu izmēros. Tas būs daļa no lielākās TV sērijas Eiropā, kurā ietilpst 14  QLED TV izliektie un plakanie modeļi dažādos izmēros: no 49 collām līdz īpaši lieliem 88 collu modeļiem. Augstākās kvalitātes QLED TV sērijai ir paredzēti arī citi uzlabojumi — Samsung uzsācis sadarbību ar Panasonic un 20th Century Fox, lai ieviestu HDR 10+ tehnoloģiju. Nākamajos mēnešos Samsung arī paplašinās sadarbību ar Holivudas studijām, satura sniedzējiem un spēļu izstrādātājiem.
Samsung arī prezentējis pasaulē lielāko QLED spēļu monitoru CHG90, kura izmērs ir 49 collas un kuram ir īpaši plats skatīšanas leņķis — 178 grādi. Ar CHG90 tiek paplašinātas spēļu monitora vizuālās iespējas, nezaudējot ātrumu.
Meistarības nozīme sadzīves tehnikas inovācijās
Samsung jaunā veļas mazgājamā mašīna ar QuickDrive™ izstrādāta ar mērķi uzlabot cilvēku dzīvi. Samsung QuickDrive™ tehnoloģija saīsina mazgāšanas laiku divas reizes un samazina enerģijas patēriņu par 20%*. Lietotāji ietaupa laiku, nezaudējot mazgāšanas kvalitāti. Atšķirībā no parastajām veļasmašīnām, kas cikla laikā pārvieto drēbes augšup un lejup, QuickDrive™ pārvieto drēbes no augšas uz leju un vēl vienā papildu virzienā. Plāksne cilindra aizmugurē rada kustību uz priekšu un atpakaļ, veicinot dinamisku darbību ar dubultu spēku, lai ātri un saudzīgi izmazgātu traipus intensīva un pilna mazgāšanas cikla laikā.
Savukārt Samsung bezvadu putekļusūcējs POWERstick PROTM nodrošina nepārspējamu tīrīšanu un efektīvus rezultātus, turklāt tam ir vienkārša apkope un akumulators ar ilgu darbības laiku. Šim putekļsūcējam ir augsta sūkšanas jauda — 150 vatu — un 40 minūtes ilgs akumulatora darbības laiks — divtik ilgāk nekā parastajiem akumulatoriem. Akumulatora darbmūžs ir pieci gadi. Flex Handle rokturis, ko var saliekt līdz 50 grādu leņķim, ļauj bez piepūles iztīrīt grūti sasniedzamas vietas, piemēram, zem mēbelēm.
Samsung šogad pakāpeniski paplašinās Family Hub ledusskapja balss atbalstu Eiropas valstīs, sākot ar angļu (Lielbritānija), vācu, franču un itāļu valodu. Family Hub tiks integrēts Samsung Connect sistēmā, ļaujot lietotājiem neatkarīgi no operētājsistēmas kontrolēt dažādas sadzīves ierīces, kas atbalsta lietu interneta tehnoloģiju.
Lietu interneta tehnoloģiju standartizācija: apvienošanās ar HARMAN
Samsung ir Open Connectivity Foundation (OCF) dimanta līmeņa biedrs un viens no līderiem globālo lietu interneta tehnoloģiju standartizācijā. Samsung bija pirmais nozares uzņēmums, kas saņēma OCF sertifikāciju saviem viedajiem TV, Family Hub ledusskapjiem un gaisa kondicionēšanas iekārtām.
OCF sertifikācija nodrošinās atvērtu savienojamību starp dažādiem produktiem, ko piedāvā iesaistītie uzņēmumi. OCF biedri ir vairāk nekā 390 uzņēmumi, un trīs gadu laikā ar OCF standartu tiks saskaņoti 20 miljardi lietu interneta produktu.
Samsung ilgstošā partnerība ar automašīnu rezerves detaļu un augstas kvalitātes audio sistēmu ražotāju HARMAN arī nostiprina vīziju attiecībā uz nākotnes standartiem. Tā ļāvusi Samsung kļūt par globālo līderi mašīnu savienojamības tehnoloģijās – vairāk nekā 50 miljoni mašīnu visā pasaulē izmanto HARMAN un Samsung tehnoloģiju.
Partnerības mērķis ir arī radīt tādu audiālo un vizuālo pieredzi, kas vēl nesen tika uzskatīta par neiespējamu. Piemēram, Samsung jaunais HDR LED ekrāns kinoteātriem, kura platums ir vairāk nekā 10 metri, nodrošina nepārspējamu attēla kvalitāti, ko atdzīvina HARMAN Professional Solutions audio tehnoloģijas un Samsung AudioLab.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Sadzīves un virtuves tehnika
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…