Nākotne virtuvē – ieskats jaunākajās viedajās virtuves ierīcēs

Virtuve ir tā vieta, kur ikdienā pavada daudz laika – gan gatavojot ģimenes lokā, gan draugu kompānijās. Tādēļ svarīgi, lai sadzīviskās un sagatavošanās lietas aizņemtu pēc iespējas mazāk laika, vairāk laika atstājot gatavošanai un kopā būšanai.
Katrs no mums ir saskāries ar situāciju, kad, atverot ledusskapi, sāc prātot, ko tad īsti no ledusskapī esošajiem produktiem varētu pagatavot. Vai arī – atrodoties darbā, sāc domāt, kas īsti atrodas ledusskapī, kādiem produktiem drīzumā beidzas derīguma termiņš un kas būtu jā šī vakara maltītei. Izrādās, mūsdienu jeb viedās tehnoloģijas ar savstarpēju savienojamības iespēju var palīdzēt atrisināt šos sadzīviskos jautājumus un lietotāja vietā sastādīt iepirkumu sarakstu, paziņot par derīguma termiņu, kas tuvojas izskaņai, kā arī piedāvāt vakariņu recepti no ledusskapī esošajiem produktiem.
Katru gadu tiek prezentēti jaunākie sasniegumi viedās un virtuves tehnikas attīstībā un rezultāti ir patiešām iespaidīgi, lietotājam arvien draudzīgāki un personalizētāki.

Ledusskapis

 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.