Sākums Sadzīves un virtuves tehnika Nākotne virtuvē – ieskats jaunākajās viedajās virtuves ierīcēs

Nākotne virtuvē – ieskats jaunākajās viedajās virtuves ierīcēs

1 minūtes lasīšanai

Virtuve ir tā vieta, kur cilvēki ikdienā pavada daudz laika – gan gatavojot ģimenes lokā, gan draugu kompānijās. Tādēļ svarīgi, lai sadzīviskās un sagatavošanās lietas aizņemtu pēc iespējas mazāk laika, vairāk laika atstājot gatavošanai un kopā būšanai.
Katrs no mums ir saskāries ar situāciju, kad, atverot ledusskapi, sāc prātot, ko tad īsti no ledusskapī esošajiem produktiem varētu pagatavot. Vai arī – atrodoties darbā, sāc domāt, kas īsti atrodas ledusskapī, kādiem produktiem drīzumā beidzas derīguma termiņš un kas būtu jāiegādājas šī vakara maltītei. Izrādās, mūsdienu tehnoloģijas jeb viedās tehnoloģijas ar savstarpēju savienojamības iespēju var palīdzēt atrisināt šos sadzīviskos jautājumus un lietotāja vietā sastādīt iepirkumu sarakstu, paziņot par derīguma termiņu, kas tuvojas izskaņai, kā arī piedāvāt vakariņu recepti no ledusskapī esošajiem produktiem.
Katru gadu tiek prezentēti jaunākie sasniegumi viedās mājas un virtuves tehnikas attīstībā un rezultāti ir patiešām iespaidīgi, lietotājam arvien draudzīgāki un personalizētāki.

Ledusskapis

 

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Sadzīves un virtuves tehnika
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…