18. decembris, 2017

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

“Tele2 AB” un “Deutsche Telekom” panākuši vienošanos par “Tele2 Netherlands” un “T-Mobile Netherlands” apvienošanos. Pēc darījuma beigām Tele2 piederēs 25% jaunā uzņēmuma. Pēc apvienošanās, jaunizveidotais spēs stiprināt tirgus pozīciju attiecībā pret dominējošiem spēlētājiem.

Noslēdzoties apvienošanas procesam, “Tele2 Netherlands” un “T-Mobile Netherlands” apgrozījums varētu sasniegt līdz pat diviem miljardiem eiro.  Jaunizveidotais mobilo sakaru operators radīs sīvu konkurenci diviem ilggadējiem dominējošiem tirgus dalībniekiem, kas šobrīd kontrolē ap 80% Nīderlandes mobilo un fiksēto telekomunikāciju tirgus.  “Tele2 Netherlands” un “T-Mobile” apvienošana vienā uzņēmumā radīs spēcīgāku tirgus dalībnieku, kā arī platformu jauniem un pievilcīgiem produktiem, tostarp uz jaunā mobilo sakaru standarta balstītiem.

“Šī ir lieliska iespēja paātrināt Nīderlandes telekomunikāciju tirgus attīstību un veicināt efektīvu konkurenci. Apvienotais balstīsies uz esošām iestrādēm mūsu sadarbībā ar T-Mobile, kas veidojušās kopš 2013. gada. Redzu šo kā nākamo loģisko soli, lai radītu spēcīgu trešo spēlētāju Nīderlandes komunikāciju tirgū, kas sniegs labumu mūsu klientiem, akcionāriem un arī darbiniekiem,” stāsta “Tele2 AB” prezidente un vadītāja Alisone Kērkbija.

Pēc tam, kad konkurenci uzraugošās iestādes apstiprinās jaunizveidoto uzņēmumu, tā pārraudzību veiks pieci Padomes locekļi – trīs no “Deutsche Telekom” puses, viens no “Tele2” puses, un viens no darbinieku organizācijas puses. Plānots, ka darījums tiks pabeigts līdz nākama gada rudenim.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda