Sākums Sakaru pakalpojumi “Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

1 minūtes lasīšanai

“Tele2 AB” un “Deutsche Telekom” panākuši vienošanos par “Tele2 Netherlands” un “T-Mobile Netherlands” apvienošanos. Pēc darījuma beigām Tele2 piederēs 25% jaunā uzņēmuma. Pēc apvienošanās, jaunizveidotais telekomunikācijas uzņēmums spēs stiprināt tirgus pozīciju attiecībā pret dominējošiem spēlētājiem.

Noslēdzoties apvienošanas procesam, “Tele2 Netherlands” un “T-Mobile Netherlands” apgrozījums varētu sasniegt līdz pat diviem miljardiem eiro.  Jaunizveidotais mobilo sakaru operators radīs sīvu konkurenci diviem ilggadējiem dominējošiem tirgus dalībniekiem, kas šobrīd kontrolē ap 80% Nīderlandes mobilo un fiksēto telekomunikāciju tirgus.  “Tele2 Netherlands” un “T-Mobile” apvienošana vienā uzņēmumā radīs spēcīgāku tirgus dalībnieku, kā arī platformu jauniem un pievilcīgiem produktiem, tostarp uz jaunā 5G mobilo sakaru tehnoloģijas standarta balstītiem.

“Šī ir lieliska iespēja paātrināt Nīderlandes telekomunikāciju tirgus attīstību un veicināt efektīvu konkurenci. Apvienotais uzņēmums balstīsies uz esošām iestrādēm mūsu sadarbībā ar T-Mobile, kas veidojušās kopš 2013. gada. Redzu šo kā nākamo loģisko soli, lai radītu spēcīgu trešo spēlētāju Nīderlandes komunikāciju tirgū, kas sniegs labumu mūsu klientiem, akcionāriem un arī darbiniekiem,” stāsta “Tele2 AB” prezidente un vadītāja Alisone Kērkbija.

Pēc tam, kad konkurenci uzraugošās iestādes apstiprinās jaunizveidoto telekomunikācijas uzņēmumu, tā pārraudzību veiks pieci Padomes locekļi – trīs no “Deutsche Telekom” puses, viens no “Tele2” puses, un viens no darbinieku organizācijas puses. Plānots, ka darījums tiks pabeigts līdz nākama gada rudenim.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Sakaru pakalpojumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…