18. decembris, 2017

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

AB” un “Deutsche Telekom” panākuši vienošanos par “Tele2 Netherlands” un “T-Mobile Netherlands” apvienošanos. Pēc darījuma beigām Tele2 piederēs 25% jaunā uzņēmuma. Pēc apvienošanās, jaunizveidotais telekomunikācijas spēs stiprināt tirgus pozīciju attiecībā dominējošiem spēlētājiem.

Noslēdzoties apvienošanas procesam, “ Netherlands” un “T-Mobile Netherlands” apgrozījums varētu sasniegt līdz pat diviem miljardiem eiro.  Jaunizveidotais mobilo sakaru operators radīs sīvu konkurenci diviem ilggadējiem dominējošiem tirgus dalībniekiem, kas šobrīd kontrolē ap 80% Nīderlandes mobilo un fiksēto telekomunikāciju tirgus.  “Tele2 Netherlands” un “T-Mobile” apvienošana vienā uzņēmumā radīs spēcīgāku tirgus dalībnieku, kā arī platformu jauniem un pievilcīgiem produktiem, tostarp uz jaunā 5G mobilo sakaru tehnoloģijas standarta balstītiem.

“Šī ir lieliska iespēja paātrināt Nīderlandes telekomunikāciju tirgus attīstību un veicināt efektīvu konkurenci. Apvienotais balstīsies uz esošām iestrādēm mūsu sadarbībā ar T-Mobile, kas veidojušās kopš 2013. gada. Redzu šo kā nākamo loģisko soli, lai radītu spēcīgu trešo spēlētāju Nīderlandes komunikāciju tirgū, kas sniegs labumu mūsu klientiem, akcionāriem un arī darbiniekiem,” stāsta AB” prezidente un vadītāja Alisone Kērkbija.

Pēc tam, kad konkurenci uzraugošās iestādes apstiprinās jaunizveidoto uzņēmumu, tā pārraudzību veiks pieci Padomes locekļi – trīs no “Deutsche Telekom” puses, viens no “Tele2” puses, un viens no darbinieku organizācijas puses. Plānots, ka darījums tiks pabeigts līdz nākama gada rudenim.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda