12. janvāris, 2018

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Lai noturētos strauji mainīgās nozares priekšgalā, grupa ieviesīs jaunu uzņēmuma darbības stratēģiju, piesaistot partnerus un izveidojot jaunas darbības jomas uzņēmuma un tīkla sistēmu infrastruktūrā. Šo izmaiņu ietvaros vairākas (Tele2 SSC) funkcijas tiks nodotas partneriem, ļaujot Tele2 fokusēties uz lielāku automatizāciju un digitalizāciju uzņēmumā. Izmaiņas stāsies spēkā pēc pārejas perioda, 2018. gada 1. maijā.

Tele2 SSC vēl aizvien būs svarīga Tele2 grupas IT stratēģijas sastāvdaļa, taču tiks veiktas izmaiņas tā darbībā. Projektu kontrole un stratēģija paliks Tele2 pārvaldībā, taču vairāki ar IT saistīti pienākumi tiks nodoti Tele2 partneriem, lai izmantotu viņu darbības mērogu, pieredzi un ekspertīzi. 285 no esošajiem Tele2 SSC darbiniekiem tiks aicināti turpināt savu karjeru pie Tele2 izvēlētiem stratēģiskajiem partneriem. Būtiski akcentēt, ka šo pārmaiņu dēļ darbinieki netiks atlaisti.

Kims Leandersons, Tele2 SSC , stāsta: “Jaunā darbības shēma par prioritāti izvirzīs Tele2 pamatbiznesu, nodrošinot tā darbību kā labi ieeļļotā mašīnā un tādējādi palīdzot Tele2 uzņēmumam atšķirties no citiem. Vairums esošo darbinieku paliks Tele2 SSC sastāvā, tikai uzņēmuma darbība būs mērķtiecīgāka, efektīvāka un profesionāliem izaicinājumiem piepildītāka. Tele2 SSC darbiniekiem šīs pārmaiņas radīs pavisam jaunus amatus, kas koncentrēsies uz Tele2 IT stratēģijas īstenošanu, veiksmīgi sadarbojoties ar partneriem.”

Tele2 SSC turpinās piedāvāt profesionā izaicinājumu pilnus amatus finanšu, IT, tīklu vadības, klientu apkalpošanas un produkcijas vadības nozarēs.

“Darbinieki, kuriem tiks piedāvāts darbs pie kāda no partneriem, saglabās līdzšinējo atalgojumu un visus darba nosacījumus, kas minēti esošajos darba līgumos. Viņi vēl aizvien strādās ar Tele2, bet turpmāk varēs izmantot iespēju savas prasmes pielietot arī citos projektos un uzņēmumos,” skaidro Kims Leandersons.

Šobrīd Tele2 uzsāk četru mēnešu pārejas posmu un partneru apmācību periodu, kas beigsies maijā, kad darbinieki būs ieguvuši nepieciešamās zināšanas, lai veiksmīgi pildītu jaunos pienākumus.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.