9. augusts, 2016

3. – 4. klašu skolēnus aicina pieteikties bezmaksas programmēšanas nodarbībai

Tuvojoties jaunā mācību gada sākumam, uzņēmums Shared Service Center (Tele2 SSC) sadarbībā ar programmēšanas pulciņu Learn IT rīko ieskaņas programmēšanas nodarbību bērniem. Nodarbība norisināsies 27. augustā Rīgā un tai aicināti pieteikties gan zēni, gan meitenes, kas šogad uzsāks mācības 3. vai 4. klasē.
Nodarbībā divu stundu laikā skolēniem būs iespēja iepazīt modernas programmēšanas platformas, uzbūvēt un ieprogrammēt savu pirmo LEGO robotu, kā arī uzzināt vairāk par programmēšanas radošo pusi un tās svarīgo nozīmi mūsu ikdienā. Nodarbība notiks SSC biroju ēkā Mūkusalas ielā 41b no plkst. 10.00 – 12.00. Pieteikties nodarbībai iespējams mājaslapā www.learnit.lv
kids_learn_computer_programming
Kā norāda Learn līdzdibinātāja Linda Sinka, ir būtiski ieinteresēt bērnus par programmēšanu jau sākumskolā, kad ir atvērti, zinātkāri un viņiem nav stereotipu par to, ka ir sarežģīta. „Šī ir lieliska iespēja bērniem iepazīt datorzinātni kā radošu un aizraujošu virzienu. Ticu, ka kādam šī nodarbība lauzīs stereotipus par IT un dos lielāku pārliecību par saviem spēkiem, lai turpinātu apgūt programmēšanu padziļinātāk,” stāsta Linda Sinka, norādot, ka ir būtiski dažādot bērnu ārpusskolas nodarbības un apmeklēt pulciņus, kuros tiek izmantotas tehnoloģijas, kas nākotnē ieņems arvien lielāku lomu.
„Nav noslēpums, ka nozare ir viena no perspektīvākajām nākotnes karjeras iespējām, tomēr joprojām tajā izjūtams kvalificēta darbaspēka trūkums. Lai palielinātu IT speciālistu skaitu, liela nozīme ir intereses radīšanai par šo jomu jau sākumskolas vecumā, turklāt jāņem vērā, ka mūsdienās IT prasmes ir nozīmīgas arī citu nozaru pārstāvjiem. Tādēļ ar šo atvērto programmēšanas nodarbību vēlamies bērnos radīt pirmo interesi par aizraujošo programmēšanas pasauli,” stāsta SSC vadītājs Kims Leandersons.
Kā ziņots iepriekš, uzņēmums SSC aprīlī, starptautiskajā „Meitenes IKT jomā” dienā uzsāka sadarbību ar bērnu programmēšanas nodarbību organizētājiem Learn IT, piešķirot stipendijas 100 pamatskolas vecuma meitenēm programmēšanas apguvei jaunajā mācību gadā, kā arī organizējot programmēšanas nodarbības uzņēmuma darbinieku bērniem un radiniekiem.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda