Sākums IT sasniegumi, bizness 3. – 4. klašu skolēnus aicina pieteikties bezmaksas programmēšanas nodarbībai

3. – 4. klašu skolēnus aicina pieteikties bezmaksas programmēšanas nodarbībai

2 minūtes lasīšanai

Tuvojoties jaunā mācību gada sākumam, IT uzņēmums Tele2 Shared Service Center (Tele2 SSC) sadarbībā ar programmēšanas pulciņu Learn IT rīko skolas ieskaņas programmēšanas nodarbību bērniem. Nodarbība norisināsies 27. augustā Rīgā un tai aicināti pieteikties gan zēni, gan meitenes, kas šogad uzsāks mācības 3. vai 4. klasē.
Nodarbībā divu stundu laikā skolēniem būs iespēja iepazīt modernas programmēšanas platformas, uzbūvēt un ieprogrammēt savu pirmo LEGO robotu, kā arī uzzināt vairāk par programmēšanas radošo pusi un tās svarīgo nozīmi mūsu ikdienā. Nodarbība notiks Tele2 SSC biroju ēkā Mūkusalas ielā 41b no plkst. 10.00 – 12.00. Pieteikties nodarbībai iespējams mājaslapā www.learnit.lv
kids_learn_computer_programming
Kā norāda Learn IT līdzdibinātāja Linda Sinka, ir būtiski ieinteresēt bērnus par programmēšanu jau sākumskolā, kad bērni ir atvērti, zinātkāri un viņiem nav stereotipu par to, ka programmēšana ir sarežģīta. „Šī ir lieliska iespēja bērniem iepazīt datorzinātni kā radošu un aizraujošu virzienu. Ticu, ka kādam šī nodarbība lauzīs stereotipus par IT un dos lielāku pārliecību par saviem spēkiem, lai turpinātu apgūt programmēšanu padziļinātāk,” stāsta Linda Sinka, norādot, ka ir būtiski dažādot bērnu ārpusskolas nodarbības un apmeklēt pulciņus, kuros tiek izmantotas tehnoloģijas, kas nākotnē ieņems arvien lielāku lomu.
„Nav noslēpums, ka IT nozare ir viena no perspektīvākajām nākotnes karjeras iespējām, tomēr joprojām tajā izjūtams kvalificēta darbaspēka trūkums. Lai palielinātu IT speciālistu skaitu, liela nozīme ir intereses radīšanai par šo jomu jau sākumskolas vecumā, turklāt jāņem vērā, ka mūsdienās IT prasmes ir nozīmīgas arī citu nozaru pārstāvjiem. Tādēļ ar šo atvērto programmēšanas nodarbību vēlamies bērnos radīt pirmo interesi par aizraujošo programmēšanas pasauli,” stāsta Tele2 SSC vadītājs Kims Leandersons.
Kā ziņots iepriekš, uzņēmums Tele2 SSC aprīlī, starptautiskajā „Meitenes IKT jomā” dienā uzsāka sadarbību ar bērnu programmēšanas nodarbību organizētājiem Learn IT, piešķirot stipendijas 100 pamatskolas vecuma meitenēm programmēšanas apguvei jaunajā mācību gadā, kā arī organizējot programmēšanas nodarbības uzņēmuma darbinieku bērniem un radiniekiem.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…