Sākums IT sasniegumi, bizness Microsoft ievieš jaunu programmu jauno uzņēmumu atbalstam

Microsoft ievieš jaunu programmu jauno uzņēmumu atbalstam

2 minūtes lasīšanai

Microsoft atvēris jaunu atbalsta programmu jaunuzņēmumiem Microsoft for Startups, kas būs pieejama visā pasaulē, tostarp arī Latvijā. Nākamo divu gadu laikā Microsoft ieguldīs 500 miljonus ASV dolāru, sniedzot jaunuzņēmumiem piekļuvi tehnoloģijām, pieeju mārketinga kanāliem un konsultatīvu atbalstu.
 
Programma nodrošina jaunuzņēmumiem iespēju izmantot Azure mākoņa platformu, tehnisko atbalstu un izstrādātāju rīkus bez maksas, ar pakalpojuma kopējo vērtību līdz pat 120 000 ASV dolāru. Tas dos iespēju jaunuzņēmumiem veidot inovatīvus risinājumus platformā, kurai uzticas 90 % no Fortune 500 uzņēmumiem.
Jaunā programma ir unikāla ar to, ka palīdzēs jaunuzņēmumiem paplašināt klientu bāzi, izmantojot Microsoft 800 000 partneru ekosistēmu visā pasaulē, kuri saviem klientiem nodrošina mākonī balstītus risinājumus. Programma palīdzēs jaunuzņēmumiem sagatavoties lielo uzņēmumu klientu apkalpošanas standartiem, kā arī izmantot Microsoft pārdošanas kanālu tīklu. Tāpat programmas dalībniekiem tiks piedāvāts Microsoft ScaleUp akseleratora un Microsoft Ventures riska kapitāla komandas atbalsts.
“Latvijas jaunuzņēmumiem programmas iespēju izmantošanā ir īpašas priekšrocības, jo mēs esam vienīgā valsts Ziemeļeiropā, kur darbojas sadarbībā ar Latvijas Universitāti atklātais Inovāciju centrs. Tas nodrošina konsultatīvu atbalstu, digitālo, tehnoloģiju un biznesa prasmju pilnveidošanu, mentoringu, piekļuvi partneru un investoru tīklam, līdz ar to arī plašākas biznesa attīstības iespējas,” uzsver Renāte Strazdiņa, Microsoft Latvia vadītāja. Inovāciju centra darbības programmas ietvaros Microsoft Latvijā jau atbalstījis vadošos jaunuzņēmumu pasākumus – Digital Freedom Festival un TechChill, kopā ar Startup Wise Guys un 500 Startups organizējis seminārus par to, kā gatavot prezentācijas un partnerības piedāvājumus investoru piesaistei (pitch treniņi). Tāpat panākta sadarbības vienošanās ar riska kapitāla fondu Blue Dome Capital un notiek sarunas ar vairākiem akseleratoriem par Latvijas jaunuzņēmumu kopienas attīstību.  Ar daudzsološākajiem jaunuzņēmumiem jau sākts darbs pie produktu attīstības, jaunu tirgus iespēju identificēšanas un citas aktivitātes. Viens no veiksmīgiem uzsāktās sadarbības piemēriem ir Lux Technologies, kuri piedāvā saviem klientiem e-komercijas risinājumus. Informācija par Microsoft for Startups pieejama startups.microsoft.com. Lai uzzinātu par sadarbības programmām un iespējām Latvijā, aicinām sazināties ar Microsoft Latvia.
 
Par Microsoft Latvia
Microsoft pārstāvniecība Latvijā ir dibināta 1999. gadā, un 2018. gadā kompānijai no gandrīz 360 partneriem ir 87 zelta un sudraba sertificētie partneri, kuri kopā nodarbina vairākus tūkstošus darbinieku un Latvijas tautsaimniecībā veido vienotu, inovatīvu un ražojošu struktūru ar būtisku kopējo devumu valsts IKP. Microsoft Latvia profesionāļi jau vairāk nekā 17 gadu nodrošina partneru atbalstu, servisu un risinājumu izstrādi, kā arī mārketinga kampaņas. Jāuzsver, ka Microsoft Latvijā dažādu sabiedrības labuma projektu īstenošanā investējis, ziedojis naudu un programmatūru vairāku desmitu miljonu ASV dolāru apjomā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…