2. marts, 2018

WhatsApp Business App beidzot pieejams arī Latvijā

earning central how to install gb whatsapp and restore chats on android 1

Whatsapp for business tika prezentēts pirms aptuveni mēneša ar domu, ka lietotājs varēs publicēt par sevi pēc iespējas vairāk informācijas. Darba laiku. Epasta adresi. lapas adresi. Lai parastais lietotājs, sarakstoties ar uzņēmuma pārstāvi, varētu redzēt pēc iespējas vairāk informācijas. Interesanta funkcija ir automātiskās atbildes un atbilžu sagataves. Vislabākā ziņa ir tā, ka šī aplikācija beidzot piedāvā lietot divus uz viena telefona. Mūsdienās daudziem cilvēkiem ir telefoni ar vairākām SIM kartēm. Protams, ir visādi citi varianti, kā lietot 2 whatsapp telefonā. Līdz šim labākais ir OgWhatsApp. Tomēr, kapēc lietot mistiskus, nezināmas izcelsmes WhatsApp, ja varam lietot oriģinālu? Iesākumā šis izstrādājums bija pieejams dažās valstīs. nebija šo valstu sarakstā. Kurš gan par to būtu brīnījies. Mēs taču esam , kurā viss notiek ar ļoti lielu novēlošanos. Taču šoreiz šī novēlošanās ir tikai par mēnesi. Pats esmu sācis lietot šo whatsapp versiju darba komunikācijai. Iespaidi šobrīd ir tie labākie.

Šī bilde ir nelielam priekšstatam, kā tas viss izskatās un notiek. Arī datu migrācija no GBWhatsapp uz WhatsApp Business App notika bez jebkādām problēmām.
Nākamā bilde dod priekšstatu, kā notiek datu migrācija. Tikai apgrieztā virzienā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Māris
Māris - 2. marts, 2018

Es jau paspēju internetā novilkt viņu no puslegāliem avotiem

Avatar for Artis
Artis - 2. marts, 2018

Es arī nenocietos

Avatar photo
Jānis Alksnis - 3. marts, 2018

un kādi ir pirmie iespaidi no biznesa skatu punkta?

Komentāri ir slēgti