2. marts, 2018

WhatsApp Business App beidzot pieejams arī Latvijā

earning central how to install gb whatsapp and restore chats on android 1

Whatsapp for business tika prezentēts pirms aptuveni mēneša ar domu, ka lietotājs varēs publicēt par sevi pēc iespējas vairāk informācijas. Darba laiku. Epasta adresi. Mājas lapas adresi. Lai parastais lietotājs, sarakstoties ar uzņēmuma pārstāvi, varētu redzēt pēc iespējas vairāk informācijas. Interesanta funkcija ir automātiskās atbildes un atbilžu sagataves. Vislabākā ziņa ir tā, ka šī aplikācija beidzot piedāvā lietot divus WhatsApp uz viena telefona. Mūsdienās daudziem cilvēkiem ir telefoni ar vairākām SIM kartēm. Protams, ir visādi citi varianti, kā lietot 2 whatsapp telefonā. Līdz šim labākais ir OgWhatsApp. Tomēr, kapēc lietot mistiskus, nezināmas izcelsmes WhatsApp, ja varam lietot oriģinālu? Iesākumā šis izstrādājums bija pieejams dažās valstīs. Latvija nebija šo valstu sarakstā. Kurš gan par to būtu brīnījies. Mēs taču esam valsts, kurā viss notiek ar ļoti lielu novēlošanos. Taču šoreiz šī novēlošanās ir tikai par mēnesi. Pats esmu sācis lietot šo whatsapp versiju darba komunikācijai. Iespaidi šobrīd ir tie labākie.

Šī bilde ir nelielam priekšstatam, kā tas viss izskatās un notiek. Arī datu migrācija no GBWhatsapp uz WhatsApp Business App notika bez jebkādām problēmām.
Nākamā bilde dod priekšstatu, kā notiek datu migrācija. Tikai apgrieztā virzienā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Māris
Māris - 2. marts, 2018 Atbildēt

Es jau paspēju internetā novilkt viņu no puslegāliem avotiem

Avatar for Artis
Artis - 2. marts, 2018 Atbildēt

Es arī nenocietos

Avatar for Janis
Jānis Alksnis - 3. marts, 2018 Atbildēt

un kādi ir pirmie iespaidi no biznesa skatu punkta?

Vieta komentāram

lvLatviešu valoda