28. februāris, 2018

Newton epasta klients

Newton Mail 1068x564

Pirms pāris mēnešiem izlasīju Kristapa rakstu par šo epasta klientu  Nolēmu pamēģināt. Un uzreiz tā nopietni. Ikdienā izmantoju 9 dažādus epastus. Nolēmu uzticēt šim klientam visus uzreiz un paskatīties, kā tas tiks galā. Pirmie iespaid pavisam labi. Aplikācija strādā ātri. Uzkaras reti. Visi epasti katreiz pa rokai. Ar visiem pielāgotajiem uzstādījumiem. Ar atskaitēm par to, vai ir piegādāts un izlasīts. Teikšu, ka tas ir ļoti noderīgi. Šis informāciajs atspoguļojums ir ļoti līdzīgs . Tādi paši pelēki un zili ķeksīši. Pilnvērtīgi lietot šo produktu mani visu laiku atturēja cena. kā nav daudz – 50 eiro uz gadu. Par brīvu varam šo epasta klietnu lietot tikai 14 dienas. Pēc tam jaunu epastu sinhronizācija vairs nenotiek. Taču tad nāca piedāvājums uz pamatīgu atlaidi. Pēc nelielām diskusijām ar uzturētājiem atlaide kļuva vēl prāvāka. Beigu beigās galējo ciparu nav pat īsti vērts vairs pieminēt. Tik daudz par finansēm. Tagad  pienācis pāris vārdiem par tehnisko izpildījumu.

Visi epasti tiek centralizēti ievākti šifrētā veidā un glabāti uz centralizēta mākoņservera. Pie šī servera tad arī visi slēdzas klāt. Mākonī tiek glabāti visi uzstādījumi, kontakti, paraksti. Visās ierīcēs epasti tiek atspoguļoti vienādi. Visas funkcijas darbojas vienādi. Ir tikai viens ierobežojums, ar kuru es saskāros. Klienti nedarbojas uz windows x86 . Uzturētāju pārstāvis atbildēja, ka nav plānots izstrādāt klienta versiju tik vecām tehnoloģijām. Bēda jau nav liela. Klients darbosies uz jebkuras mūsdienīgas iekārtas. Darbosies ātri un kvalitatīvi. Epasti pienāk zibenīgi. Vienīgā problēma, ja piesien klientam daudz kontus, daudzi epasti paliek neizskatīti. Izpētam paziņojumus ziņu lentā. Svarīgākos atveram. Pārējie paliek nelasīti. Taču arī par šo ir padomāts. Ir opcija atsijāt epastus. Klientā vairs neredzam reklāmu epastus. Neredzam forumus, sociālos tīklus. Tikai svarīgāko.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Dainis
Dainis - 15. janvāris, 2020

Būs jāpamēģina

Komentāri ir slēgti