24. janvāris, 2019

‘Alpina’. AlpinerX – iespaidīgs viedpulkstenis

file50647173 9 scaled

Pulkstenis “AlpinerX” pirmo reizi tika pārstāvēts uz digitālās Kickstarter platformas, Baselworld 2018 izstādes laikā. Šodien ar lielāko prieku Šveices pulksteņu zīmols “Alpina Watches” (no Frederique Constant) oficiāli prezentē četrus modeļus no “AlpinerX”. “AlpinerX”- sportiski datorizēti augstākās klases pulksteņi. Pulkstenis ir aprīkots ar pieciem sensoriem , kas ļauj kontrolēt UV starojuma rādījumus, tempretūru, augstumu, spiedienu un virzienu. Apvienojot klasisko “Alpina” sporta dizainu un patstāvīgo tīkla savienojumu tehnoloģiju, pulksteņi ir plaši funkcionāli un saglabā savu estētisko pievilcību.

“AlpinerX” funkcijas var sadalīt 3 kategorijās:

  • apkārtējā vide,
  • organisms,
  • laiks un paziņojumi.

Pie pirmās kategorijas attiecās ierīce, kas izmēra ārējās vides faktorus:altimetrs, barometrs, kompass, UV indikators, tempretūras mērītājs, funkcija “Connected GPS” (Savienojas ar GPS).

Otrā kategorija iekļauj tādas funkcijas kā pulksteņa īpašnieka pašsajūtu attēlošana: tā fizisko aktivitāšu izsekošana, pulsometrs (funkcija darbojas ar papildus aksesuāru, komplektā neietilpst), miega monitorings, dinamiskais treneris un gudrais modinātājs.

Visbeidzot, pēdējā kategorijā ir visvairāk funkciju:laika uzņemšana, pasaules laika atainošana (2. laika zona + vietējais 24h laiks), datu saglabāšana mākonī.Pats interesantākais, ka šis darbojas bez uzlādes divus gadus (barošanas elementa kalpošanas laiks 2 gadi)

un funkcijas

Krāsa ir viens no svarīgākajiem izvēles kritērijiem, bet īpašu izsmalcinātību “AlpinerX” viedpulkstenim sniedz tā un neierastais materiāls: modeļa korpuss ir izgatavots no stikla šķiedras un nerūsējošā tērauda(maksimālais diametrs korpusam 45mm). Kombinēto ciparnīcu aizsargā safīra stikls.Pateicoties savam graciozajam siluetam un sportiskajam izskatam. Pulksteņa modelis, kurš viegli adaptējas pie jebkura dzīvesveida un ir lielisks komponjons ikdienas aktivitātēm. Turklāt “AlpinerX” pulksteņi ir ārkārtīgi uzticami, jo tie ir triecienizturīgi, ūdens necaurlaidīgi (hermētiskums atbilst parametram 10 Bar (100 m))un neaizstājams sabiedrotais āra aktivitātēm.

Analogais un digitālais displejs

Uz ciparnīcas smart-pulkstenim ir izvietots digitālais displejs, uz kura tiek attēlotas visas funkcijas pateicoties multi-touch tehnoloģijai. Tikai ar vienu pieskārienu uz uzvelkamā kronīša, kas sniedz plašu iespēju diapozonu funkcijām, tāpat papildus izvēlne var tik atvērta ar pogu uz plkst. 4.00. Uz digitālā displeja tiek attēloti paziņojumi, balstoties uz īpašnieka iestatījumiem. Lietotājprogramma ļauj Jums iestatīt paziņojumus par neatbildētiem zvaniem un ziņojumiem, kā arī izveidot savienojumu ar WhatsApp, Facebook, un cietiem sociālajiem tīkliem.

Aplikācija

“AlpinerX” pulkstenis tiek lietots kopā ar “AlpinerX” lietotājprogrammu (saderība ar iOS un Android), lai varētu saglabāt datus un to indikācijai, kas tiek saņemti no pulksteņa. Informācija par ikdienas aktivitātēm, miega fāzēm tiek reģistrētas un analizētas. Pamatojoties uz iegūtajiem rezultātiem, pulksteņa īpašniekam aplikācija nodrošina ieteikumus un dinamisko apmācību. Visi dati tiek droši noglabāti mākonī, un tiem viegli var piekļūt izmantojot jaunizveidoto “SwissConnect Cloud” portālu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda