24. maijs, 2016

Analītiķi paredz, ka šī gada MacBook Pro klēpjdators būs aprīkots ar skārienjutīgu displeju funkciju taustiņu vietā un pirkstu nospiedumu lasītāju

Tuvojoties šī gada Apple klēpjdatoru prezentācijai, parādās aizvien jaunas baumas par gaidāmajām ierīcēm.
MacBook-Pro-with-OS-X-Mavericks-640x393-2
Jau iepriekš esam dzirdējuši, ka šie varētu būt īpaši plāni, pat plānāki par šobrīd aktuālajiem MacBook Air klēpjdatoriem. Nu izskanējusi informāciju, ka funkciju taustiņu rindas vietā, jaunie būs aprīkoti ar skārienjutīgu displeju. Tāpat arī tiek ziņots, ka datoros tiks izmantots Touch ID pirkstu nospiedumu lasītājs, kas ļaus ierīces atbloķēt bez paroles ievadīšanas.
Iespējams, ka jaunie tiks prezentēti jau pavisam drīz – jūnijā notiekošās WWDC konferences ietvaros.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for wOOt
wOOt - 24. maijs, 2016 Atbildēt

IBM Thinkpad sērijā vienreiz jau bija touchscreen funkcijas taustiņu vietā. Nozares speciālistiem tas nepatika. Redzēsim, kas notiks ar pokemoniem un hipsteriem.
Pirkstu nospiedumu lasītājs portatīvajā, tas ir neprāts un nekur neredzēts. Welcom to business world. Nekas inovatīvs jau nav. ai ai, atkal kritīsies pārdošanas apjomi, Apple sāk savu neizbēgamo stagnācijas procesa lejupslīdi.

  Avatar for kaaja
  kaaja - 24. maijs, 2016 Atbildēt

  kādu, atvainojos par iztreicienu, tu huiņu te dzen! Kādā veidā pirkstu nospiedumu lasītājs ir neprāts? argumentē? kur vēl ērtāks un ātrāks veids kā, lai atbloķētu datoru!

Avatar for WTF
WTF - 24. maijs, 2016 Atbildēt

IT strādnieki (piem ruby) lieto apple makbukus, viņiem nepatiktu šāda datora pokemonizācija

  Avatar for WTF!?
  WTF!? - 5. jūnijs, 2016 Atbildēt

  “IT strādnieki” – tas ir labs! Tātad arī ir ofisa strādnieki. 😀

  Avatar for možo
  možo - 14. jūlijs, 2016 Atbildēt

  un ko tu lieto spaisu?

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda