24. maijs, 2016

Analītiķi paredz, ka šī gada MacBook Pro klēpjdators būs aprīkots ar skārienjutīgu displeju funkciju taustiņu vietā un pirkstu nospiedumu lasītāju

Tuvojoties šī gada Apple klēpjdatoru prezentācijai, parādās aizvien jaunas par gaidāmajām ierīcēm.
MacBook-Pro-with-OS-X-Mavericks-640x393-2
Jau iepriekš esam dzirdējuši, ka šie varētu būt īpaši plāni, pat plānāki par šobrīd aktuālajiem klēpjdatoriem. Nu izskanējusi informāciju, ka funkciju taustiņu rindas vietā, jaunie būs aprīkoti ar skārienjutīgu OLED displeju. Tāpat arī tiek ziņots, ka datoros tiks izmantots Touch ID pirkstu nospiedumu lasītājs, kas ļaus atbloķēt bez paroles ievadīšanas.
Iespējams, ka jaunie tiks prezentēti jau pavisam drīz – jūnijā notiekošās WWDC konferences ietvaros.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for wOOt
wOOt - 24. maijs, 2016

IBM Thinkpad sērijā vienreiz jau bija touchscreen funkcijas taustiņu vietā. Nozares speciālistiem tas nepatika. Redzēsim, kas notiks ar pokemoniem un hipsteriem.
Pirkstu nospiedumu lasītājs portatīvajā, tas ir neprāts un nekur neredzēts. Welcom to business world. Nekas inovatīvs jau nav. ai ai, atkal kritīsies pārdošanas apjomi, Apple sāk savu neizbēgamo stagnācijas procesa lejupslīdi.

  Avatar for kaaja
  kaaja - 24. maijs, 2016

  kādu, atvainojos par iztreicienu, tu huiņu te dzen! Kādā veidā pirkstu nospiedumu lasītājs ir neprāts? argumentē? kur vēl ērtāks un ātrāks veids kā, lai atbloķētu datoru!

Avatar for WTF
WTF - 24. maijs, 2016

IT strādnieki (piem ruby) lieto apple makbukus, viņiem nepatiktu šāda datora pokemonizācija

  Avatar for WTF!?
  WTF!? - 5. jūnijs, 2016

  “IT strādnieki” – tas ir labs! Tātad arī ir ofisa strādnieki. 😀

  Avatar for možo
  možo - 14. jūlijs, 2016

  un ko tu lieto spaisu?

lvLatviešu valoda