Sākums IT sasniegumi, bizness Apgleznojot ekskluzīvas tehnoloģiju iekārtas, Latvijas mākslinieki radījuši unikālu izstādi

Apgleznojot ekskluzīvas tehnoloģiju iekārtas, Latvijas mākslinieki radījuši unikālu izstādi

6 minūtes lasīšanai

Modes un izklaides centrā Rīga Plaza no 12. maija līdz 12. jūnijam būs apskatāma #MākslaMīlTehnoloģijas. Projektā ir iesaistījušies septiņi Latvijā pazīstami mākslinieki – Ieva Bondare, Jana Nesteroviča, Daiga Krūze, Ilse Krūkle, Gatis Šļūka, Kiwie un Kashers. Mākslinieki ir apgleznojuši (LG) ikdienā lietojamās tehnikas iekārtas: ledusskapjus, veļasmašīnas un viedtālruņus. Katrs mākslas darbs atspoguļo mākslinieku unikālo stilu, radot patiesu baudu ikvienam mākslas cienītājam. Pēc izstādes visi apgleznotie tehnikas šedevri tiks ziedoti Latvijas bērnunamiem.
Maksla_mil_tehnologijas
Izstādes rīkotāji ir aksesuāru dizaina uzņēmums KinLeaves, kas sadarbībā ar pasaulē vadošo elektronikas ražotāju LG Electronics ir aicinājuši sadarboties Latvijā pazīstamus māksliniekus. Projekta mērķis ir parādīt izstādes apmeklētājiem, ka modernām tehnoloģijām piemīt ne vien augsts un funkcionalitāte, bet tās var kļūt arī par īstiem mākslas darbiem. Gandrīz divu nedēļu garumā ir radīti unikāli mākslas objekti, kuros ir redzami gan baroka stilā izpildīti grezni ziedi, gan romantiskais reālisms, kas ienes sapņu klātbūtni ikdienā, gan arī karikatūru elementi un pat grafiti tēli. Pēc izstādes beigām visa apgleznotā tehnika tiks ziedota Latvijas bērnunamiem.
Kopumā #MākslaMīlTehnoloģijas projekta ietvaros LG ir ziedojis septiņas no sava jaunākā produktu klāsta, tai skaitā, unikālo Door-in-DoorTM jeb dubulto durvju ledusskapi, kas atvieglo piekļuvi visbiežāk lietojamajiem produktiem un samazina aukstā gaisa zudumu, TurboWashTM veļasmašīnu ātrai, efektīvai un ekonomiskai mazgāšanai, ka arī TrueSteam™ veļasmašīnu īpaši efektīvai iekštelpu alergēnu, putekļu ērcīšu un mājdzīvnieku spalvu likvidēšanai un citas ierīces.
“Vērojot tehnoloģiju straujo attīstību, mēs bieži aizmirstam saskatīt to dizainu, jo pārsvarā pamanām tikai tā funkcionalitāti. Mūsdienu tehnoloģijas sniedz pārsteidzoši plašas iespējas, un to pielietošana ikdienā ievērojami atvieglo mūsu dzīvi. Ne tikai mākslas darbs pie sienas, bet arī tik specifiska ierīce kā sadzīves tehnika var ienest radošumu un krāsainību telpā. Lai parādītu Latvijas mākslinieku radošo domu lidojumu un uzsvē tehnoloģiju saistību ar mākslu, mēs īpašā projektā esam apvienojuši abas šīs lietas. Galarezultāts ir fantastisks, un tas pārsteigs ikvienu izstādes apmeklētāju,” informē Natālija Duņko, KinLeaves vadītāja.
“Dizains vienmēr ir bijusi svarīga LG Electronics DNS sastāvdaļa, ko katru gadu apliecina desmitiem saņemto starptautisko dizaina godalgu. Mūsu mērķis ir radīt nozarē atšķirīgu dizainu, kas ir gan funkcionāls, gan atspoguļo tā lietotāja gaumes izjūtu. Priecājamies, ka šī projekta ietvaros esam ieguvuši iespēju apvienot mūsu izcilo dizainu un Latvijas mākslinieku talantu, radot jaunus mākslas objektus, kas sniegs patiesu baudījumu izstādes apmeklētājiem, gan arī atbalstīs Latvijas bērnunamus viņu ikdienas rūpēs,” saka Marina Negri, LG Electronics sadzīves tehnikas produktu grupas vadītāja Baltijas valstīs.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Comments are closed.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Revolut laiž klajā Robo digitālo padomu platformu Latvijā, lai automatizētu ieguldījumus

revolut ir laidusi klajā savu Robo digitālās padomu platformas pakalpojumu Latvijā. Jaunai…