17. marts, 2014

Asus laiž klajā divus jaunus Zenbook sērijas pārstāvjus

Kaut arī par jauniem pārstāvjiem Ultrabook klasē ir nedaudz pierimušas, ļaujot izcelties jaunākajiem planšetdatoriem un viedtālruņiem, ASUS ir laidis klajā jaunus Zenbook sērijas pārstāvjus.

Augstā gala Zenbook UX32LN ir apgādāts ar full HD (1920×1080 pikseļi) izšķirtspējas 13,3 collu displeju, savukārt par ātrdarbību atbildēs kāds no Intel Haswell sērijas procesoriem: Core i3-4010U, i5-4200U vai i7-4500U. Tāpat iespējams iegūt portatīvo datoru ar Nvidia GeForce GT 840M grafisko karti.

Plašākas iespējas pircējam paveras izvēloties iebūvētās apjomu. Starp variantiem ir gan 1 TB cietais disks, gan 128 GB SSD tipa disks, gan 500 GB SSD un cietā diska hibrīds.

Budžeta klasei tuvāks ir otrs Asus lolojums – Zenbook UX32LA. Tam ir 13,3 collu ar krietni pieticīgāku 1366×768 pikseļu izšķirtspēju un tas varēs paļauties tikai uz Intel HD 4400 integrēto grafisko karti.

Abi datori varēs lepoties ar visnotaļ plānu (1,8 cm) un vieglu (1,45 kg)  korpusu, zem kura būs paslēpušies Bang & Olufsen izstrādātie SonicMaster skaļruņi.  Lietotājs varēs izvēlēties starp Windows 8 un Windows 8.1 operētājsistēmām.

Lētākais sērijas pārstāvis būs pieejams par 699 eiro, savukārt dārgākā portatīvā datora cena būs 899 eiro.

asus ultrabook

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda