Sākums arhivs Degvielas sistēmas tīrīšana pagarina automašīnas dzinēja mūžu

Degvielas sistēmas tīrīšana pagarina automašīnas dzinēja mūžu

4 minūtes lasīšanai
ValvolineSynPowerExtreme

Pieaugošs degvielas patēriņš, vibrācija un nevienmērīga dzinēja darbība – tas viss liecina par problēmām degvielas sistēmā. Galvenokārt tās veicina nekvalitatīvas degvielas izmantošana, kas rada nogulsnes. Liels daudzums nogulšņu veicina arī mehānisku nodilumu kustīgajām daļām. Lai to novērstu, ir jāveic degvielas sistēmas tīrīšana. Līdz marta beigām ikvienam automašīnas īpašniekam ir lieliska iespēja nomainīt esošo eļļu uz “Valvoline Syn Power Extreme” noteiktos servisos un saņemt šo tīrīšanu bez maksas. Regulāri veicot automašīnas tehnisko apkopi, degvielas sistēmas tīrīšanu un izmantojot kvalitatīvus automašīnas kopšanas līdzekļus, var novērst daudzas problēmas, kas rodas transportlīdzekļa ekspluatācijas laikā. Degvielas sistēmas tīrīšana ir vienlīdz svarīga gan automašīnām ar benzīna dzinēju, gan arī ar dīzeļa dzinēju.

Automašīnām ar benzīna dzinēju
Nogulsnes degvielas sistēmā palielina degvielas patēriņu, pasliktina paātrinājumu un paaugstina kaitīgo izmešu daudzumu izplūdes gāzēs. Lai nodrošinātu optimālu dzinēja darbību, no šīm nogulsnēm regulāri jāatbrīvojas. Apkopes procedūras laikā degvielas inžektori tiek attīrīti no nogulsnēm, uzlabojot degvielas iesmidzināšanas strūklu un paaugstinot dzinēja darbības efektivitāti. Tiek likvidētas arī nogulsnes, kas uzkrājušās uz ieplūdes vārstiem un sadegšanas kamerās. Savlaicīga degvielas sistēmas tīrīšana palīdz samazināt degvielas patēriņu, nodrošina vienmērīgāku dzinēja darbību tukšgaitā, kā arī samazina izmešu daudzumu.

Automašīnām ar dīzeļa dzinēju
Pat nelieli degvielas iesmidzināšanas strūklas darbības ierobežojumi var būtiski samazināt degvielas ekonomiju, kā arī dzinēja veiktspēju. Dīzeļdegvielas inžektorus īpaši ietekmē nogulsnes, kas augstās temperatūras dēļ uzkrājas tieši virs sadegšanas kameras. Viena aizsprostota inžektora nomaiņa var izmaksāt pat vairāk nekā 1000 eiro, līdz ar to ir svarīgi savlaicīgi veikt apkopes procedūru, lai izvairītos no liekiem tēriņiem. Procedūras laikā īpaši izstrādāti tīrītāji cirkulē pa sistēmu, efektīvi likvidējot pat vislielākās nogulsnes. Tie ir pilnīgi droši visām dīzeļdegvielas sistēmām. Dažu minūšu laikā tiek likvidētas nogulsnes degvielas inžektoros un sadegšanas kamerās.

Lai paildzinātu dzinēja mūžu, svarīgi izvēlēties arī speciālo eļļu. Tas palīdzēs ietaupīt degvielu, jo, izmantojot konkrētajai automašīnai piemērotu eļļu, rodas mazāka pretestība virzuļos un citās kustīgajās daļās. Pareizi izvēlēta eļļa samazina dzinēja bojājumu risku – ne tikai eļļo, bet arī uztur dzinēju tīru un drošā darba temperatūrā. Piemērota eļļa blīvē virzuli un samazina nosēdumus, tāpēc dzinēja jauda nemazinās. Izvēloties dzinējam piemērotu eļļu, tā kalpos ilgāk, kā arī radīs tīrākas izplūdes gāzes un mazāku piesārņojumu.

Viena no šādām speciālajām eļļām ir “VALVOLINE Syn Power Xtreme”. Tai ir jauna, uzlabota formula, kas nodrošina maksimālu dzinēja aizsardzību un veiktspēju, kā arī līdz 70% labāku aizsardzību pret nodilumu salīdzinājumā ar nozares standartiem. Lietojot šo eļļu, ir novēroti līdz 3 reizēm labāki degvielas ekonomijas rādītāji, kā arī līdz 25% tīrāks dzinējs, jo produktu sastāvā ir īpašas vielas, kas novērš sabiezēšanu.

Nomainot esošo eļļu uz “Valvoline Syn Power Extreme”, degvielas sistēmas tīrīšanu bez maksas var saņemt šādos servisos:

Rīgā: Forum Auto (K. Ulmaņa gatve 101), Transeiro MMG (K. Ulmaņa gatve 5b), Nippon Auto (Krasta iela 42), AGM (Miera iela 79), Pilna servisa līzings (Dzelzavas iela 117), RUNNERS SIA (Valmieras iela 19, Hanzas iela 7 un Brīvības gatve 195), K u M SIA (Starta iela 7), V.S.Imperia serviss SIA (Duntes 34). Cēsīs: Autogars, (Saulrītu iela 9). Valmierā: Mūsa Auto Valmiera (Rīgas iela 86A). Siguldā: SIA Deičmanis (Noliktavu iela 5). Plašāka informācija par akciju un speciālajām eļļām lasāma mājaslapā www.valvolinelatvija.lv.

Eļļas ražotājs “VALVOLINE” plašā klāstā piedāvā gan dažādas eļļas, logu šķidrumus un dzesēšanas šķidrumus, gan silikona smidzinātājus un pretkorozijas līdzekļus. Tāpat arī stiklu tīrāmos aerosolus, slēdzenes atkausētājus, dzinēja iedarbināšanas palīglīdzekļus un citus automašīnas apkopei nepieciešamus līdzekļus. To visu iespējams iegādāties “STOKKER” tirdzniecības un servisa centros Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Jēkabpilī, Daugavpilī un Rēzeknē, kā arī tirdzniecības ofisā Ventspilī.
]]>


Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…