Sākums Aksesuāri MediaTek paziņo, ka ir izstrādājis lētāku NFC alternatīvu – HotKnot

MediaTek paziņo, ka ir izstrādājis lētāku NFC alternatīvu – HotKnot

1 minūtes lasīšanai

Ķīnā bāzētais mikroshēmu ražotājs MediaTek ir izstrādājis jaunu alternatīvu ierīču komunicēšanas standartam. Kompānija apgalvo, ka viņu piedāvātais variants ir lētāks un jau tuvākajā laikā cer sagaidīt atbalstu no vairākām Ķīnas kompānijām, lai padarīt šo standartu populārāku.

Tā vietā, lai izmantota tradicionālo čipu, kas ir NFC pamatā, Ķīnas ražotājs paredz, ka tiks nosūtīta izmantojot speciālus kapacitatorus, kas atradīsies skārienekrānos. Šos speciālos kapacitatorus papildinās viedtālruņa sensori.

MediaTek gan dotajā brīdī nav atklājis plašāku specifikāciju par tehnoloģijas darbības principiem, taču sola, ka lietotājs varēs šādi sapārot daudz dažādas , piemēram, televizorus, viedtālruņus, viedpulksteņus un planšetdatorus. Jāuzsver, ka solās būt lētāka par NFC.

Kompānijas plāns ir vispirms tehnoloģiju izplatīt Ķīnā. Jau tagad ražotājs ir izsūtījis programmatūras paku Oppo un , cerot, ka izdosies padarīt tehnoloģiju populāru, lai tā būtu atrodama lielākajā daļā Ķīnas viedtālruņu. Tāpat MediaTek cer, ka popularizēt HotKnot palīdzēs tādi Ķīnas interneta grandi kā Alibaba un Tencnet.

mediatek mt6595

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Aksesuāri
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Veikalu tīkla Sky vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki

Veikalu tīkla “Sky” vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki, kas pārpublicē uzņēmuma saturu so…