24. jūlijs, 2019

‘ATOM’ atver platformu – jebkurš var uztaisīt savu dalīšanās transporta uzņēmumu

ATOM aplikacija

Elektrisko skūteru nomas platforma ‘ATOM' bija pirmā, kas 2019. gada pavasarī Rīgā sāka piedāvāt šo pasaulē jau tik populāro pārvietošanās risinājumu. Tagad tā savu platformu ir gatava piedāvāt jebkuram interesentam jebkurā vietā pasaulē, kam ir savi transportlīdzekļi un kas vēlas kļūt par šīs dalīšanās ekonomikas formas dalībnieku.

ATOM ir tūkstošiem lietotāju, kuri ir pierādījuši, ka platforma darbojas. Tāpat mēs esam ieguldījuši daudz pūļu, lai to uzlabotu un arī integrētu dažādus personalizētus risinājumus, kurus var pievienot vai atslēgt atkarībā no klienta un tirgus prasībām un nosacījumiem. Tagad jebkurš, kas vēlas savu transportlīdzekļu nomas platformu, var to ātri izveidot bez lielām investīcijām IT risinājumos.

Šobrīd dažādu transportlīdzekļu dalīšanas tirgus aug visā pasaulē. ATOM izveidoto platformu var izmantot gan mazi, gan lieli , taču jaunos tirgos izšķirošs var būt ātrums – kurš pirmais tur nokļūst, tas iegūst lielāko tirgus daļu.

ATOM platforma ir pilnībā pielāgojama un klientam pieejama viņa vēlamajā izskatā un funkcionalitātē aptuveni 20 dienu laikā. Platforma ietver gan mobilo aplikāciju iOS un lietotājiem, gan administrācijas sistēmu, lai sekotu katram transportlīdzeklim, braucieniem un iegūtu dažādus datus. Aplikācijā ir iebūvēts “saņem braucienu bez maksas” risinājums, ko var atslēgt, ja klientam nav vēlēšanās to izmantot. Jaunu lietotāju reģistrācija var notikt, gan, pieprasot izmantot ID karti vai autovadītāja apliecību, gan citus dokumentus, ja tādi ir nepieciešami. Tāpat ir iespējams pieslēgt dažādus maksājuma risinājumus – maku, samaksu par braucienu vai abonēšanu.

Partneru izstrādāts risinājums nodrošina telemātikas iespējas. Attālināti var kontrolēt ātrumu, attālumu, gaismas un pat ieslēgt vai izslēgt transportlīdzekļa dzinēju. īpašnieki var redzēt konkrēto braucamrīku atrašanos vietu un braucienu vēsturi. Ir arī uzstādīts riteņu bloķēšanas mehānisms, lai pasargātu transportlīdzekļus no nozagšanas.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.