Sākums Tehnoloģijas Bolt samazina braucienu minimālo cenu un izveido īpašām vajadzībām pielāgotu servisu

Bolt samazina braucienu minimālo cenu un izveido īpašām vajadzībām pielāgotu servisu

3 minūtes lasīšanai
Bolt

Bolt klientiem piedāvās divas jaunas braucienu kategorijas – Economy un Assist, kā arī samazina minimālo cenu standarta braucienu kategorijai. Kategorijā Economy uzņēmuma klientiem būs pieejamas izdevīgākas cenas transporta pakalpojumiem, bet kategorija Assist nodrošinās ērtu transportu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, piemēram, tiem, kuri pārvietojas ratiņkrēslos vai ar suņiem – pavadoņiem. Uzņēmuma pārstāvji uzsver, ka piedāvājot šādas izvēles iespējas, Bolt seko savai vīzijai par efektīvu transporta nodrošināšanu visā pilsētā, kā arī tiek ņemtas vērā dažādas klientu vajadzības.

“Bolt mērķis ir nodrošināt uzņēmuma klientiem ērtu, ātru un efektīvu pārvietošanos visā pilsētā, tāpēc, analizējot datus, mēs esam secinājuši, ka ir nepieciešams piedāvāt cenas ziņā izdevīgāku kategoriju, jo mūsu klienti lielāku uzmanību pievērš brauciena izmaksām nevis automašīnas markai, ietilpībai vai vizuālajam izskatam,” par uzņēmuma lēmumu stāsta Kārlis Ķezberis, Bolt reģionālais vadītājs Latvijā.

Maksa par brauciena uzsākšanu kategorijā Economy būs €0.60, €0.35 par katru nobraukto kilometru, gaidīšanas laika izmaksas būs €0.10 minūtē, kā arī noteika minimālā brauciena maksa – €1.50. Nosakot šādas cenas, Economy kategorijas brauciena izmaksas būs vidēji par 20% zemākas nekā standarta kategorijā. Automašīnās, kas tiek iekļautas zemāku izmaksu kategorijā, būs sēdvietas trīs pasažieriem, nodrošinot izdevīgus braucienus gan mazākām grupām, gan vienam pasažierim. Papildus jaunajām kategorijām, tiks samazināta arī minimālā brauciena maksa standarta kategorijai – iepriekš tā bija €2.80, bet turpmāk būs divi eiro.

Kategorija Economy ietvers mazas un sabiedrībā iemīļotas automašīnas, piemēram, Toyota Yaris, Hyundai i20 vai Volkswagen Polo, kā arī tādas, kas nevar tikt iekļautas standarta kategorijā. Saskaņā ar Bolt noteikumiem, standarta kategorijā tiek iekļautas automašīnas, kas izlaistas ne vēlāk kā 2009. gadā, bet Economy kategorijā – ne vēlāk kā 2004. gadā. Pirms palaišanas apritē, visas automašīnas tiek pārbaudītas, lai nodrošinātu atbilstību visiem drošas braukšanas un vizuālajiem standartiem. Neskatoties uz atšķirīgajām kategorijām un izmaksām, Bolt šoferi nodrošinās vienlīdz labu pakalpojumu kvalitāti.

„Taksometru vadītāji šajā kategorijā nopelnīs nedaudz mazāk no katra brauciena, bet saskaņā ar uzņēmumā veiktajiem aprēķiniem, pateicoties labākai pakalpojuma cenai, pieprasījums pēc braucieniem šajā kategorijā būs lielāks. Tas nozīmē, ka šoferi, kas darbosies kategorijā Economy, nopelnīs tik pat, cik taksometru vadītāji, kas piedāvā braucienus standarta vai komforta klasē,” papildina Kārlis Ķezberis.

Vadošā Eiropas kopbraukšanas platforma Bolt ziņo, ka sākot ar maiju, klientiem Rīgā būs pieejama jauna braucienu kategorija, kas paredzēta cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Šajā kategorijā tiks piedāvātas automašīnas ar lielāku ietilpību, lai varētu ērti novietot, piemēram, ratiņkrēslus. Šoferi, kuri darbosies kategorijā Assist būs speciāli apmācīti, lai nodrošinātu atbilstošu pakalpojuma kvalitāti un spētu pasažieriem palīdzēt dažādās situācijās. Šobrīd šī iecere vēl tiek izstrādāta, tāpēc precīzs pieejamo automašīnu skaits šajā kategorijā, kā arī brauciena cenas būs zināmas tuvākajā laikā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Tehnoloģijas

2 komentārs

 1. Avatar for Bibis

  Bibis

  15. aprīlis, 2019 at 21:43

  Bolt varētu mazāk melot saviem šoferiem un vidam. Un pasaule kļutu labāka….

 2. Avatar photo

  Janis

  18. aprīlis, 2019 at 15:10

  vari pastāstīt vairāk par savu pieredzi?

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…