Sākums Tehnoloģijas Bolt (Taxify) uzsāk darbību Ventspilī

Bolt (Taxify) uzsāk darbību Ventspilī

2 minūtes lasīšanai
Bolt app withBG 1 1068x829

Sekojot šogad uzsāktajai darbībai Jelgavā, turpmāk Bolt (Taxify) nodrošinās pakalpojumus arī Ventspilī. Paplašinot darbību Latvijā, seko savai vīzijai par pieejamāka un ērtāka transporta nodrošināšanu ne tikai galvaspilsētā, bet arī mazākās pilsētās, kur nereti transporta plānojums ir vēl neefektīvāks. Šobrīd Bolt ir pieejams jau piecās Latvijas pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā un Ventspilī.

Sākot ar šodienu, Bolt aplikācijā būs pieejamas , kas darbosies visā Ventspils teritorijā. Uzņēmuma pārstāvji ziņo, ka šobrīd aplikācijā reģistrējušies jau teju 100 vadītāji, kas ieinteresēti šajā pakalpojumā Kurzemes pilsētā, kas pēc iedzīvotāju skaita ir sestā lielākā pilsēta Latvijā. Kopbraukšanas platforma būs ne tikai ērti lietojama, bet piedāvās arī konkurētspējīgu cenu politiku salīdzinājumā ar citiem pasažieru pārvadātājiem – standarta iekāpšanas tarifs būs €0.99, distance €0.49/km, €0.15/min, minimālā brauciena cena €2.00. Kopbraukšanas platforma Bolt plāno kļūt par klientu iecienītāko veidu, kā pārvietoties pilsētā, nodrošinot patīkamus, efektīvus un ekonomiskus braucienus. Šobrīd visiem aplikācijas lietotājiem pieejama atlaide līdz 50% pieciem braucieniem Ventspils teritorijā.

“Sekojot Bolt vīzijai par efektīvu, ātru un visiem pieejamu transportu, ir tikai loģiski piedāvāt kopbraukšanas pakalpojumus ne tikai galvaspilsētā, bet arī citās Latvijas pilsētās. Ventspils ir dinamiska pilsēta, kur dzīvo gandrīz 40 tūkstoši iedzīvotāji, kā arī tūrisma sezonā tā ir pieprasīts galamērķis atpūtniekiem no citām Latvijas pilsētām, un no tuvākām un tālākām valstīm. Šobrīd aplikācijā ir reģistrējušies vairāk nekā 80 autovadītāji, taču mēs prognozējam, ka attīstoties servisam, arī autovadītāju skaits palielināsies,” stāsta Kārlis Ķezberis, Bolt Latvijā.

Gan individuāliem vadītājiem, gan taksometru parkiem ir iespēja reģistrēties Bolt aplikācijā un izmantot kopbraukšanas platformu, lai nodrošinātu transporta pakalpojumus Ventspils iedzīvotājiem. Aicinot Ventspils iedzīvotājus izmēģināt Bolt servisu, pirmo mēnesi, līdz pat 31. maijam, visiem braucieniem Ventspilī tiks piemērota atlaide līdz 50% (līdz €2.50), ko katrs kopbraukšanas platformas lietotājs var izmantot 5 braucieniem.

Šogad uzņēmums ne tikai pieredzēja zīmola maiņu, bet arī uzsāka darbību Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā, kā arī Krievijā – Sanktpēterburgā. Kā arī, sekojot Bolt mobilitātes vīzijai, pēc veiksmīga elektrisko skūteru pilotprojekta Parīzē, tagad skūteri ir pieejami arī Madridē.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Tehnoloģijas
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tele2 līdz 2025. gadam pakāpeniski atteiksies no 3G tehnoloģijas

Multipakalpojumu uzņēmums “tele2” līdz 2025. gadam plāno pakāpeniski atteikties no 3G tehn…