Sākums arhivs Cita versija par Maiju kalendāru un spekulācijām ap to

Cita versija par Maiju kalendāru un spekulācijām ap to

3 minūtes lasīšanai
maiji1306840252 5

Antropologi apmeklē tempļus, iepazīstas ar zīmēm un izveido savus stāstus. Taču viņi zīmes lasa nepareizi. Tās ir tikai viņu iedomas. Citi cilvēki Maiju vārdā veic pareģojumus. Viņi saka, ka pasaule aizies bojā 2012. gada decembrī. Maiju vecajie par to ir dusmīgi. Pasaule neaizies bojā. Tā tiks transformēta.

Mēs vairs neesam Ceturtās Saules Pasaulē, bet vēl neesam Piektās Saules Pasaulē. Šis ir pārejas laiks, šis ir starplaiks. Un, tā kā mēs esam pārejas fāzē, visapkārt ir kolosāla vides iznīcināšanas, sociāla haosa, karu un nepārtrauktu Zemes Pārmaiņu vispārēja saplūšana.«
Viņš turpina: «Cilvēce turpināsies, taču citādā veidā. Materiālās struktūras nomainīsies. Mums būs iespēja kļūt daudz cilvēciskākiem. Mēs pašlaik dzīvojam pašā svarīgākajā Maiju kalendāru un pareģojumu ērā. Visi pasaules pareģojumi un visas garīgās tradīcijas pašlaik saplūst kopā. Vairs nav laika spēlēt spēles. Aktivitāte un darbība ir kā šī laikmeta garīgais ideāls.

«Nevis tiem, kas uz šejieni brauc, bet tikai vietējiem ir kalendāri un zināšanas kalendāru tulkošanai. Maiju Kalendārs plaši un izsmalcināti aptver laiku, sezonas un ciklus. Maiji saprot 17 dažādus kalendārus – tādus kā Tzolk’in vai Cholq’ij. Daži no tiem akurāti skaita laiku vairāk nekā desmit miljonu gadu garumā.

Viss ir iepriekš paredzēts Maiju kalendāru matemātiskajos ciklos. Pasaule mainīsies. Viss mainīsies. Maiju Laika turētāji uzskata 21.12.2012 kā pārdzimšanas datumu, Piektās Saules Pasaules sākumu. Tas būs jaunas ēras sākums, ko iezīmē un nosaka tas, ka solārais meridiāns šķērso galaktikas ekvatoru un Zemes nostājas galaktikas centrā.

21.12.2012 pirmo reizi 26 000 gados Saule lēks vienlaicīgi ar Piena Ceļa šķērsošanu eklipses plaknē. Tiek uzskatīts, ka šis kosmiskais krusts atspoguļo Svēto Koku, Dzīvības Koku, koku, kas pieminēts visās pasaules garīgajās tradīcijās. Daži novērotāji saka, ka šī Zemes savietošanās ar galaktikas sirdi 2012. gadā atvērs kosmiskās enerģijas kanālu, kas plūdīs cauri Zemei, attīrot gan to, gan visu, kas uz tās dzīvo, vienlaicīgi visu paceļot augstākā vibrāciju līmenī. Šis process jau ir sācies. Pārmaiņas kļūst ātrākas un tās turpinās paātrināties.

Ja Zemes iedzīvotāji sasniegs 2012. gadu labā kondīcijā, neizpostot Zemi pārlieku daudz, mēs pacelsimies jaunā, augstākā līmenī. Bet lai tur nokļūtu, mums jātransformē tie ārkārtīgi jaudīgie spēki, kas meklē iespēju šo ceļu nobloķēt.

Datums, kas kalendārā apzīmē 2012. gada Ziemas Saulgriežus neiezīmē pasaules galu. Daudzi iebraukušie cilvēki, kas raksta par Maiju kalendāriem, padara šo datumu un savu vēsti par sensāciju, taču viņi nezina patiesību. Tie, kas zina, ir vietējie vecajie, kam ir uzticēts glabāt tradīciju.

Pasaules ekonomika ir fikcija. Pirmais pārejas posms stiepās piecu gadu garumā no 1987. gada augusta līdz 1992. gada augustam un tas bija materiālo vērtību sistēmas sabrukšanas sakums. Tagad mēs šajā pārejas fāzē esam iegājuši 10 gadus dziļāk, un daudziem tā saucamiem finansiālās stabilitātes resursiem faktiski nav seguma. Bankas ir vājas. Šis brīdis tām ir grūts. Ja tām nepievērstu papildus uzmanību, finansu sistēma globāli sagāztos. Tas nenotiek, jo cilvēki velta tām lielu vērību.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…