2. jūnijs, 2011

Prezidenta vēlēšanu noslēgums 2011

zatlers berzins

Tas nu ir noticis. Ir ievēlēts jaunais prezidents.

Latvijas Valsts nākamos četrus gadus būs kādreizējais baņķieris un līdzšinējais Saeimas deputāts Andris Bērziņš. Tā šodien nolēma vairums parlamenta deputātu. Par Bērziņu atdotas 53 balsis, pret - 44 balsis.

Taču tauta trako

Jaunievēlētā prezidenta Andra Bērziņa iznācienu no Saeimas ēkas pie tautas iedzīvotāji sagaidījuši visai agresīvi, aicinot viņu demisionēt. Saniknotā tauta Bērziņu pavadīja līdz Latvijas Radio ēkai un pēc tam atkal sagaidīja atpakaļ pie Saeimas nama ar skaļiem neapmierinātības svilpieniem. TVNET tapis zināms, ka nākamtrešdien, pirms Saeimas sēdes (tā notiks ceturtdien) "Delna" gatavo akciju ar nosaukumu "Oligarhu bēres".

Un tagad izrādās, ka jaunais ir gatavs atcelt referendumu par tautas atlaišanu

Jaunievēlētais Andris Bērziņš izvairīgi atbildēja, taujāts vai varētu atcelt līdzšinējā prezidenta Valda Zatlera rīkojumu atlaist Saeimu, intervijā Latvijas radio sakot, ka šis jautājums ir vērtējams, ja parādīsies tādi apstākļi un situācija.

Redzēsim, ko par to teiks tauta…

http://player.soundcloud.com/player.swf?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F16398782%3Fsecret_token%3Ds-k6rqd&show_comments=true&auto_play=false&color=666633

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda