13. marts, 2017

Cukerbergs atgriezīsies Hārvarda Universitātē

Facebook dibinātājs un planētas sestais turīgākais cilvēks Marks Cukerbergs atgriezīsies Hārvarda Universitātē, lai teiktu runu absolventu diplomu pasniegšanas ceremonijā.
Cukerbergs pats savulaik mācījās Hārvarda Universitātē, taču otrajā mācību gadā Marks izvēlējās pamest izglītības iestādi. Viņš ar saviem draugiem dibināja mājaslapu thefacebook.com. Galvenā doma, izveidojot šādu projektu, bija attīstīt jaunu platformu, kurā cilvēki varētu ērti sazināties viens ar otru.
Kā zināms, Facebook kļuvis par vienu no lielākajiem sociālajiem tīkliem pasaulē, kas Cukerbergam ienesis apmēram 40 biljonus eiro.
Amerikas Savienotajās Valstīs dzimušais uzņēmējs uzaicināts uz Hārvarda Universitātes 366. grādu pasniegšanas ceremoniju, lai sniegtu runu, nevis saņemtu diplomu. Šis pasākums notiks 25. maijā, un tā būs Cukerberga atgriešanās savā kādreizējā universitātē, kuru viņš savulaik pameta.
Resursi: http://tech.firstpost.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: