13. oktobris, 2016

Dāņu zinātnieki paziņojuši, ka uzveikt vēzi nav iespējams

diez vai atradīs risinājumu vēža ārstēšanai, tomēr profesionāļi visticamāk atradīs iespēju, kā to pārvērst no nāvējošas slimības par hronisku, ar tādu viedokli dalījies dāņu onkologs izdevniecībai videnskab.dk.
domāju, ka sapņi par to, ka slimību, kas eksistē miljons gadu, izdosies uzveikt  – ir tikai ilūzija. Nedomāju, ka mēs spēsim uzvarēt vēzi, bet es ticu, ka mums izdosies padarīt to par hronisku, nevis nāvējošu slimību,” atzīmēja Dānijas Onkoloģiskā izmeklēšanas centra priekšsēdētājs Jorgens Olsens.
Viņa viedoklim piekrīt arī Kanādā strādājošais dāņu biologs Mads Daugors, kurš pagājušajā gadā publicēja skandalozu zinātnisku darbu par perspektīvo metodiku, kas nākotnē varētu palīdzēt ārstēt vēzi.
“Mēs neatradīsim līdzekli, kas pilnībā izdziedēs pacientu, tomēr ar laiku mūsu metožu arsenāls paplašināsies tik ļoti, ka mēs spēsim cīnīties ar slimību no visām pusēm. Mums izdosies izveidot pasauli, kurā no vēža nemirs,” uzskata zinātnieks.
 


Avots 
Foto: pexels

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda