13. oktobris, 2016

Dāņu zinātnieki paziņojuši, ka uzveikt vēzi nav iespējams

diez vai atradīs risinājumu vēža ārstēšanai, tomēr profesionāļi visticamāk atradīs iespēju, kā to pārvērst no nāvējošas slimības par hronisku, ar tādu viedokli dalījies dāņu onkologs izdevniecībai videnskab.dk.
domāju, ka sapņi par to, ka slimību, kas eksistē miljons gadu, izdosies uzveikt  – ir tikai ilūzija. Nedomāju, ka mēs spēsim uzvarēt vēzi, bet es ticu, ka mums izdosies padarīt to par hronisku, nevis nāvējošu slimību,” atzīmēja Dānijas Onkoloģiskā izmeklēšanas centra priekšsēdētājs Jorgens Olsens.
Viņa viedoklim piekrīt arī Kanādā strādājošais dāņu biologs Mads Daugors, kurš pagājušajā gadā publicēja skandalozu zinātnisku darbu par perspektīvo metodiku, kas nākotnē varētu palīdzēt ārstēt vēzi.
“Mēs neatradīsim līdzekli, kas pilnībā izdziedēs pacientu, tomēr ar laiku mūsu metožu arsenāls paplašināsies tik ļoti, ka mēs spēsim cīnīties ar slimību no visām pusēm. Mums izdosies izveidot pasauli, kurā no vēža nemirs,” uzskata zinātnieks.
 


Avots 
Foto: pexels

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda