Sākums Portatīvie datori Dell apgādās portatīvos datorus ar bezvadu lādēšanas opciju

Dell apgādās portatīvos datorus ar bezvadu lādēšanas opciju

1 minūtes lasīšanai

Ja tagad bezvadu lādēšanas opcija ir pieejama vien atsevišķos viedtālruņos un planšetdatoros, tad, vadoties pēc Dell paziņojuma, jau drīzumā šo tehnoloģiju varēsim atrast arī portatīvajos datoros.

Kā vēsta kompānijas preses relīze, Dell kļūs par pirmo portatīvo datoru ražotāju, kas apgādātas ar bezvadu lādēšanas opciju. Kompānija sola standartā iekļaut šo opciju un nodrošināt, ka tās ierīces atbalsīs bezvadu lādēšanas standartu. Rezultātā kompānija pievienosies arī bezvadu enerģijas aliansei (Alliance for Wireless Power).

Kaut arī Dell solās būt pirmais portatīvo datoru ražotājs, kas iekļaus savos izstrādājumos minēto opciju, kompānija pavisam noteikti nav pirmais tehnoloģiju šajā lauciņā. Dotajā brīdī minētajā aliansē atrodas vairāk nekā 80 kompānijas. To skaitā ir arī mums labi pazīstami uzņēmumi, piemēram, Samsung, , , , un citi.

Minētās organizācijas mērķis ir standartizēt bezvadu lādēšanas opciju tā, lai būtu iespējams uzlādēt vairākas ierīces, kas atrodas blakus bezvadu lādēšanas dokstacijai. Tiesa, pagaidām vēl ar šādu tehnoloģiju nav aprīkota neviena ierīce.

dell vostro 3360

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tele2 līdz 2025. gadam pakāpeniski atteiksies no 3G tehnoloģijas

Multipakalpojumu uzņēmums “Tele2” līdz 2025. gadam plāno pakāpeniski atteikties no 3G tehn…