12. marts, 2014

Dell apgādās portatīvos datorus ar bezvadu lādēšanas opciju

Ja tagad bezvadu lādēšanas opcija ir pieejama vien atsevišķos viedtālruņos un planšetdatoros, tad, vadoties pēc paziņojuma, jau drīzumā šo tehnoloģiju varēsim atrast arī portatīvajos datoros.

Kā vēsta kompānijas preses relīze, kļūs par pirmo portatīvo datoru ražotāju, kas apgādātas ar bezvadu lādēšanas opciju. Kompānija sola standartā iekļaut šo opciju un nodrošināt, ka tās ierīces atbalsīs bezvadu lādēšanas standartu. Rezultātā kompānija pievienosies arī bezvadu enerģijas aliansei (Alliance for Wireless Power).

Kaut arī solās būt pirmais portatīvo datoru ražotājs, kas iekļaus savos izstrādājumos minēto opciju, kompānija pavisam noteikti nav pirmais tehnoloģiju šajā lauciņā. Dotajā brīdī minētajā aliansē atrodas vairāk nekā 80 kompānijas. To skaitā ir arī mums labi pazīstami uzņēmumi, piemēram, Samsung, Qualcomm, Intel, HTC, LG un citi.

Minētās organizācijas mērķis ir standartizēt bezvadu lādēšanas opciju tā, lai būtu iespējams uzlādēt vairākas ierīces, kas atrodas blakus bezvadu lādēšanas dokstacijai. Tiesa, pagaidām vēl ar šādu tehnoloģiju nav aprīkota neviena ierīce.

dell vostro 3360

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda