12. marts, 2014

Dell apgādās portatīvos datorus ar bezvadu lādēšanas opciju

Ja tagad bezvadu lādēšanas opcija ir pieejama vien atsevišķos viedtālruņos un planšetdatoros, tad, vadoties pēc Dell paziņojuma, jau drīzumā šo tehnoloģiju varēsim atrast arī portatīvajos datoros.

Kā vēsta kompānijas preses relīze, Dell kļūs par pirmo portatīvo datoru ražotāju, kas apgādātas ierīces ar bezvadu lādēšanas opciju. Kompānija sola standartā iekļaut šo opciju un nodrošināt, ka tās ierīces atbalsīs bezvadu lādēšanas standartu. Rezultātā kompānija pievienosies arī bezvadu enerģijas aliansei (Alliance for Wireless Power).

Kaut arī Dell solās būt pirmais portatīvo datoru ražotājs, kas iekļaus savos izstrādājumos minēto opciju, kompānija pavisam noteikti nav pirmais tehnoloģiju uzņēmums šajā lauciņā. Dotajā brīdī minētajā aliansē atrodas vairāk nekā 80 kompānijas. To skaitā ir arī mums labi pazīstami uzņēmumi, piemēram, Samsung, Qualcomm, Intel, HTC, LG un citi.

Minētās organizācijas mērķis ir standartizēt bezvadu lādēšanas opciju tā, lai būtu iespējams uzlādēt vairākas ierīces, kas atrodas blakus bezvadu lādēšanas dokstacijai. Tiesa, pagaidām vēl ar šādu tehnoloģiju nav aprīkota neviena ierīce.

dell vostro 3360

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda