Sākums Tehnoloģijas Dell iepazīstina ar rudens sezonas jaunumiem

Dell iepazīstina ar rudens sezonas jaunumiem

6 minūtes lasīšanai
dell XPS 13

Tehnoloģiju uzņēmums “Dell” IFA 2018 izstādē Vācijā iepazīstināja ar savu jaunāko rudens sezonas iekārtu spektru. Pilnveidotās “Inspiron”, XPS un “Vostro” iekārtas, kā arī “Dell” monitori ir pielāgoti dažādām lietotāju vajadzībām un ir ikvienam pa kabatai. Produkti ir piemēroti arī lietotājiem, kuri vēlas lietot citas operētājsistēmas, nevis “Windows”, bet dažās jaunākajās modeļu sērijās būs iekļauts arī “Amazon Alexa” pakalpojums.

“Priecājamies, ka šogad atkal piedalāmies IFA izstādē, kur iepazīstinām ar saviem jaunumiem, – saka “Dell” mājai un mazajai uzņēmējdarbībai paredzēto produktu grupas galvenais viceprezidents un vadītājs Rejs Vahs, – esam daudz investējuši mūsu visiem labi pazīstamo klēpjdatoru sērijas 2-in-1 dizaina izmaiņās – tagad tiem ir vēl skaistāks dizains, īpaši materiāli un rūpīgi pārdomātas funkcijas.”

Tehnoloģiju uzņēmums iepazīstināja ar jauno “Inspiron 2-in-1” klēpjdatoru sēriju, kas sastāv no sešām iekārtām, un viena no tām ir uzņēmuma pirmais premium klases dators “Chromebook”. Pagaidām tas būs pieejams Lielbritānijas un Vācijas tirgū. Runājot par XPS klēpjdatoru ģimenes pieaugumu, jāatzīmē, ka tās mazākais klēpjdators ar 13 collu ekrānu XPS 13 varēs lepoties ar astotās paaudzes “Intel Core i3” procesoru, kas šīs ierīces lietotājiem par pieejamu cenu sniegs vairāk iespēju. Savukārt “XPS 13 Developer Edition” klēpjdatorā ir uzstādīta “Linux” operētājsistēma „Ubuntu 18.04“. “Dell” ir viens no nedaudzajiem oriģinālo iekārtu ražotājiem (angliski OEM), kurš piedāvā un atbalsta “Linux” operētājsistēmu.

Izstādē “Dell” arī iepazīstināja ar savu jaunāko monitoru, kas būs vēl jaudīgāks.

“Inspiron 7000 2-in-1s” klēpjdatori

Sāksim ar “2-in-1 Inspiron” 7000. sērijas datoriem, kurus “Dell” ir atjaunojis ar jaunākajiem astotās paaudzes “Intel Core i5” un “Intel Core i7” procesoriem. Pieejamie trīs dažādu lielumu šīs sērijas datori – ar 13, 15 un 17 collu ekrāniem – ir apveltīti ar augstākās klases īpašībām, tostarp 4K UHD izšķirtspējas ekrāniem un pilnveidotu dzesēšanas sistēmu. Turklāt 15 un 17 collu versijās kā izvēles iespēja tiek piedāvāta “NVIDIA® GeForce® MX150” mobilā grafikas plate tiem, kuri vēlas uzlabot grafikas kvalitāti, kā arī “Intel® OptaneTM Memory” atmiņas plate tiem, kuri vēlas paaugstināt produktivitāti.

13 collu versija var uzturēt līdz pat 1TB SSD ietilpību datu uzglabāšanai un 16 GB operatīvo atmiņu, bet 15 un 17 collu versijām ir iespēja uzturēt līdz 2 TB cietā diska atmiņu ar SSD līdz pat 512 GB. Pēcāk visām minētajām funkcijām pievienosies arī “Amazon Alexa” un “Dell Mobile Connect” mobilās vadības iekārtas aplikācijas.

“Inspiron 5000 2-in-1s” klēpjdatori

Vēl viens jaunums ir “Inspiron 14 5000 2-in-1” sērijas klēpjdatori. Tie var lepoties ar daudziem uzlabojumiem no 7000. sērijas, tostarp dzesēšanas sistēmu. Atjauninātajā versijā ieraudzīsiet astotās paaudzes “Intel Core i3 un “Intel Core i7“ procesorus, kā arī izvēles iespējas veidā piedāvājamo “Nvidia GeForce MX130” mobilo grafikas plati. Datu ietilpība būs robežās no 128 GB SSD līdz pat 2TB kopā ar 256 GB SSD atmiņas plati. Tiks piedāvātas divas versijas: “Inspiron 14 5000 2-in-1 – 5481” un “Inspiron 14 5000 2-in-1 – 5482”.

Klēpjdatori tiks piedāvāti ar operatīvās atmiņas ietilpību, sākot no 4 GB līdz 32 GB ar DDR4. Turklāt papildus būs iespēja iegadāties “Intel Optane” datu glabātuvi. Pašai iekārtai būs 14 collu ekrāns ar “Full HD” skārienjūtīgo ekrānu, un pēcāk to papildinās arī “Amazon Alexa” un “Dell Mobile Connect” pakalpojumi.

“Inspiron 15 5000 notebook” datori

Jaunie “Inspiron 15 5000 (5580)“ tiek piedāvāti solīdā krāsu spektrā, turklāt to stilīgo izskatu noslēdz kompozīcija ar abpusēji šaurām malām. USB C tipa savienojums nodrošina strāvas padevi un ekrāna uzturēšanu, bet papildu pirkstu nospiedumu lasītājs var būt integrēts ieslēgšanas slēdzī. Šai iekārtā ir pieejamas daudzas svarīgas funkcijas, piemēram, līdz pat 32 GB DDR4 operatīvā atmiņa, SSD un dubultie diski, kā arī papildu „NVIDIA® GeForce® MX150“ grafikas plates un apgaismojama klaviatūra.

Pirmais “Dell” premium klases “Chromebook” ikdienas lietošanai

“Dell” spēcina “Inspiron” sērijas līniju ar pirmo augstākās kvalitātes “Chromebook”. Šis “Inspiron Chromebook 14 2-in-1” būs pieejams Lielbritānijas un Vācijas tirgū. Produkts ir radīts priekš klientiem kuri vēlas īpašu 2-in-1 konvertējamu datoru ar augstākās kvalitātes funkcijām, pārdomātu dizainu un platu 14 collu FHD IPS ekrānu, turklāt savietotu ar “Google” programmām un ekosistēmām. Alumīnija korpuss ar šaurajām malām nodrošina elegantu un kompaktu izskatu, turklāt iekārtas akumulators tās darbību uztur vairāk nekā 15 stundas.

Jaunumi XPS 13 iekārtu ģimenē

“Dell” lepnums ir XPS 13 – mazākais, bet sava klasē jaudīgākais 13 collu dators, kurā par lietotājiem pieejamu cenu tiks piedāvāts astotās paaudzes “Intel Core i3“ procesors. Būs pieejams arī “XPS 13 Developer Edition” pakalpojums kopā ar “Ubuntu 18.04 LTS” atjauninājumu, kura funkcijas iekārtā būs pieejamas līdz 5 gadiem.

Turklāt XPS 13 2-in-1 modelī tiks iemontēti jaunākie astotās paaudzes “Intel” procesori. Modelī būs iekļauts arī “Dynamic Power Mode” pakalpojums, tādējādi tiecoties paaugstināt procesora produktivitāti un panākt akumulatora uzturēšanu līdz pat 15 stundām, kā arī izcilu attēla kvalitāti, ko nodrošina “UltraSharp QHD+ InfinityEdge” skārienjūtīgais ekrāns.

“Vostro 14” un “Vostro 15“ 5000 sērijas datori uzņēmējdarbībai

“Dell” turpina paplašināt “Vostro” līniju un šoreiz piedāvā jaunus “Vostro 14” un “Vostro 15” 5000. sērijas datorus, kuros visvairāk uzmanības pievērsts efektivitātes un drošības funkcijām, kas ir īpaši svarīgi mazajā uzņēmējdarbībā. Datoros ir integrēts astotās paaudzes “Generation Intel® Core™” procesors, USB C tipa savienojums, kas nodrošina strāvas padevi un ekrāna uzturēšanu, kā arī izvēles iespēja – pirkstu nospiedumu lasītājs un šaurs ietvars. Auditorijas vajadzību apmierināšanai izstrādātais jaunais “Vostro” dators piedāvās TPM 2.0 (angliski Trusted Platform Module) atbalsta iekārtu, kas nodrošina augstu biznesa līmeņa datu drošību un šifru saglabāšanas, kā arī iekārtu pārbaudes iestatījumus kopā ar “Bitlocker” konfigurācijas drošības iestatījumiem.

Dell “27 USB-C Ultrathin Monitor” – īpaši plāns monitors

Uzņēmums iepazīstināja ar jaunāko “Ultrathin” klases ģimenes locekli – “27 USB-C Ultrathin Monitor” īpaši plāno monitoru, kam ir pasaulē spilgtākais un skaidrākais 27 collu īpaši plāns ekrāns. Tas ir augstākās kvalitātes HDR monitors ar “VESA-certified DisplayHDR 600” tehnoloģiju un integrētu “Corning Iris™ Glass light-guide plate (LGP)“ tehnoloģiju.

Jaunie “Dell” produkti tirgū parādīsies šī gada rudenī.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Tehnoloģijas
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…