Sākums IT sasniegumi, bizness "Digital Freedom Festival" izziņo norises datumus un sadarbību ar pasaules ietekmīgāko akceleratoru "500 Startups"

"Digital Freedom Festival" izziņo norises datumus un sadarbību ar pasaules ietekmīgāko akceleratoru "500 Startups"

2 minūtes lasīšanai

27. un 28. novembrī Rīgā notiks jau otrais globālais tehnoloģiju, startup un dzīvesstila festivāls Digital Freedom Festival (DFF), kurā startup uzņēmumiem būs ekskluzīva iespēja prezentēt savas idejas pasaules ietekmīgākā akceleratora “500 Startups” konkursā un saņemt uzaicinājumu startēt akcelerācijas programmā Silīcija ielejā.
Digital Freedom Festival līdzdibinātājs un viena no veiksmīgākā Latvijas startup Infogr.am līdzdibinātājs Uldis Leiterts: “Festivāls un Latvija ir pamanīta globālā līmenī. Festivāla tēmas ir ļoti aktuālas, kā arī startup konkurss, sadarbībā ar mūsu draugiem no “500 Startups” Silīcija ielejā, ir devis pozitīvus rezultātus – uzvarētāji Funderful šobrīd strādā un attīstās jaunos tirgos. Vēlamies, lai uz Latvijas simtgadi Digital Freedom Festival kļūst par ietekmīgāko digitālās kultūras satikšanās vietu Ziemeļeiropā, kur startup uzņēmēji, investori, korporācijas, politikas veidotāji ir “uz viena viļņa”, gūst iedvesmu un zināšanas, lai spertu jaunus, galvu reibinošus attīstības soļus.”
Centrālās tēmas – viedās pilsētas un kiberdrošība, mākslīgais intelekts, zaļās tehnoloģijas, FinTech un digitālā detoksācija jeb digital detox.
Digital Freedom Festival līdzibinātāja un vadītāja Dagnija Lejiņa: “Turpināsim attīstīt Rīgu par “tehnoloģiju Davosu” – globāla līmeņa satikšanās platformu, kur meklējam risinājumus digitālās revolūcijas izaicinājumiem – kā izveidot globālu un ilgstpējīgu biznesu, kā mākslīgais intelekts ietekmēs mūsu dzīvi, kā tehnoloģijas ir savietojamas ar “zaļo” domāšanu, kā balansēt savus digitālos ieradumus un vienlaikus saglabāt personiskās dzīves kvalitāti. Tehnoloģijas strauji ievieš būtiskas izmaiņas mūsu katra dzīvē – svarīgi apzināties jau tagad, ko un kā mēs katrs no tā varam maksimāli iegūt, biznesā, valsts pārvaldē un arī individuāli. Esam izvirzījuši mērķi akcentēt sieviešu ieguldījumu tehnoloģiju attīstībā, tādēļ 50% runātājus aicināsim tieši no sieviešu vidus.
Startup uzņēmējiem iespēja startēt akcelerācijas programmā Silīcija ielejā.
 

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…