3. jūlijs, 2017

"Digital Freedom Festival" izziņo norises datumus un sadarbību ar pasaules ietekmīgāko akceleratoru "500 Startups"

27. un 28. novembrī Rīgā notiks jau otrais globālais tehnoloģiju, startup un dzīvesstila festivāls Festival (DFF), kurā startup uzņēmumiem būs ekskluzīva iespēja prezentēt savas idejas pasaules ietekmīgākā akceleratora “500 Startups” konkursā un saņemt uzaicinājumu startēt akcelerācijas programmā Silīcija ielejā.
Festival līdzdibinātājs un viena no veiksmīgākā Latvijas startup Infogr.am līdzdibinātājs Uldis Leiterts: “Festivāls un Latvija ir pamanīta globālā līmenī. Festivāla tēmas ir ļoti aktuālas, kā arī startup konkurss, sadarbībā ar mūsu draugiem no “500 Startups” Silīcija ielejā, ir devis pozitīvus rezultātus – uzvarētāji Funderful šobrīd strādā un attīstās jaunos tirgos. Vēlamies, lai uz Latvijas simtgadi Festival kļūst par ietekmīgāko digitālās kultūras satikšanās vietu Ziemeļeiropā, kur startup uzņēmēji, investori, korporācijas, politikas veidotāji ir “uz viena viļņa”, gūst iedvesmu un zināšanas, lai spertu jaunus, galvu reibinošus attīstības soļus.”
Centrālās tēmas – viedās un kiberdrošība, mākslīgais intelekts, zaļās tehnoloģijas, FinTech un digitālā detoksācija jeb digital detox.
Festival līdzibinātāja un vadītāja Dagnija Lejiņa: “Turpināsim attīstīt Rīgu par “tehnoloģiju Davosu” – globāla līmeņa satikšanās platformu, kur meklējam risinājumus digitālās revolūcijas izaicinājumiem – kā izveidot globālu un ilgstpējīgu biznesu, kā mākslīgais ietekmēs mūsu dzīvi, kā tehnoloģijas ir savietojamas ar “zaļo” domāšanu, kā balansēt savus digitālos ieradumus un vienlaikus saglabāt personiskās dzīves kvalitāti. Tehnoloģijas strauji ievieš būtiskas izmaiņas mūsu katra dzīvē – svarīgi apzināties jau tagad, ko un kā mēs katrs no tā varam maksimāli iegūt, biznesā, pārvaldē un arī individuāli. Esam izvirzījuši mērķi akcentēt sieviešu ieguldījumu tehnoloģiju attīstībā, tādēļ 50% runātājus aicināsim tieši no sieviešu vidus.
Startup uzņēmējiem iespēja startēt akcelerācijas programmā Silīcija ielejā.
 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda