24. jūlijs, 2011

Dinamo Rīga fanu klubs aicina pievienoties jaunus dalībniekus

Dinamo Riga

No 20. jūlija DINAMO Rīga fanu klubs uzsāka 2011/2012. gada sezonas fanu uzņemšanu. Gan esošajiem, gan jaunajiem fanu kluba dalībniekiem reģistrējoties vajadzēs aizpildīt anketu, kā arī apmaksāt sezonas dalības maksu un fanu abonementa cenu, kas kopā būs 80 lati. DINAMO Rīga fanu kluba ir mainījis savu atrašanās vietu – jaunā adrese ir Rīga, Grostonas iela 6b, kab.1-410, (4.stāvā, Olimpiskā Sporta Centra telpās). Kontaktinformācija: DINAMO Rīga fanu kluba Aigars Krīgers (tālr. 29908811, e-pasts aigars.krigers@dinamoriga.eu), Kārlis Reiznieks (tālr. 29409404, e-pasts karlis.reiznieks@dinamoriga.eu).2011/2012 sezonā AS „Dinamo Rīga” ir radusi iespēju iegādāties faniem abonementu un kļūt par DINAMO Rīga fanu kluba dalībnieku tikai par 80 LVL. Ierodoties fanu klubā un aizpildot anketu, būs iespēja izpirkt abonementu fanu sektorā uz spēlēm. Šajā sezonā fanu klubam piešķirtie sektori ir 109 pa kreisi un 110 pa labi (šajā sektorā aktīvi atbalstām komandu sēžot), kā arī 110 pa kreisi un 111 pa labi (šajā sektorā ļoti aktīvi atbalstīsim komandu stāvot kājās).

Abonementus var apmaksāt ar vienreizēju maksājumu (80 LVL), vai arī pa daļām. Jūsu iegādātajam abonementam būs piesaistīta konkrēta vieta fanu sektorā. Abonementu varēs saņemt 3 darba dienu laikā pēc pilnas apmaksas veikšanas. Fani, kuri būs apmaksājuši pilnu abonementu cenu līdz 20.augustam varēs apmeklēt Latvijas Dzelzceļa kausa . Ar sezonas abonementu būs iespējams apmeklēt Rīgas DINAMO un HK RĪGA mājas spēles, kā arī nepieciešamības gadījumā būs iespējams iegādāties biļetes uz play-off mačiem. Ja fanu kluba sektoros nebūs izpirkti visi abonementi, tad atlikušās vietas saviem līdznācējiem fanu kluba dalībnieki varēs iegādāties par samazinātu cenu. Vienu dienu pirms spēles neizpirktās vietas tiks laistas brīvā tirdzniecībā.

Priekšrocības, iestājoties fanu klubā:

Iegādāties sezonas abonementu fanu sektorā par samazinātu cenu;

Iespēja doties uz izbraukuma spēlēm ar ievērojamām atlaidēm;

Iespēja piedalīties fanu kluba organizētajos pasākumos;

Iespēja būt tuvāk hokeja videi;

Kā arī iespēja izmantot ledu “Arēnā Rīga” pirms mājas spēlēm fanu kluba biedru komandas dalībniekiem.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.