Sākums arhivs Krievijas muzikālo zvaigžņu invāzija Jūrmalā ir sākusies

Krievijas muzikālo zvaigžņu invāzija Jūrmalā ir sākusies

2 minūtes lasīšanai
jaunais vilnis 2011

Konkurss "Jaunais vilnis" tuvojas vēja spārniem. Jau rīt Dzintaru koncertzālē notiks vasaras karstākā muzikālā notikuma – konkursa „Jaunais vilnis” svinīgā atklāšana. No jau zināmiem māksliniekiem uz skatuves kāps un savus fanus priecēs Sergejs Lazarevs, Sofija Rotaru, Filips Kirkorovs, Boriss Moisejevs, Valērijs Ļeontjevs un citi. Ar sevi skatītājus iepazīstinās arī jaunie konkursanti un iepriekšējo gadu dalībnieki no dažādām valstīm - arī Latvijas mākslinieki: Lady’s Sweet, PeR, Kosmos, Jānis Stībelis, Intars Busulis, Aiša jeb Aija Andrejeva, Dons un arī Andris Ērglis.
27. jūlijā, pirmajā konkursa dienā, konkursanti izpildīs kādu pasaulē plaši pazīstamu dziesmu, bet vēl skatītājus priecēs tautā slavu jau iemantojuši dziedātāji: Valērijs Ļeontjevs, Alsu, Dima Bilans, Larisa Doļina, Valērijs Meladze un citi.
28. jūlijā, otrajā konkursa dienā, kad jaunie talanti cīnīsies par sava snieguma novērtējumiem, varēsim sekot līdzi arī žūrijas pārstāvju priekšnesumiem, jo savus talanta pielūdzējus iepriecinās ne vien Laima Vaikule un Raimonds Pauls, bet arī citi žūrijas locekļi.
29. jūlija īpašais notikums būs komponista Aleksandra Zacepina radošais vakars, jo piektdienas programma tiks veltīta tieši šī komponista daiļradei. Pasākuma vadītājas lomā, iespējams, redzēsim Allu Pugačovu un pašu komponistu Zacepinu.
30. jūlijā nepalaidiet garām Maestro jeb Raimonda Paula 75 gadu jubilejas vakaru, kurā varēsim dzirdēt dziesmu ciklu, kas tapis sadarbībā ar dzejnieku Jevgeņiju Jevtušenko. Šajā dienā notiks arī konkursantu pēdējais mēģinājums iekarot žūrijas un skatītāju simpātijas.
31. jūlijā noritēs konkursa noslēgums, un mēs varēsim uzzināt, konkursa uzvarētāju un dažādu specbalvu ieguvēju vārdus.

Laikam jau tas ir labi, ka Krievijas nauda atplūst uz mazo Latviju. Vismaz vienu nedēļu gadā. Arī latvijiešiem ir par ko papriecāties. Tikai Raimonds Pauls par šo konkursu ar katru gadu izsakās aizvien ciniskāk. Taču jautājums rodas par to, kas tad īsti viņu notur pie šīs klaunādes ja jau viss ir tik slikti. Atceros, ka agrāk šis konkurss likās pat ļoti interesants, bija ko vērot jūlija beigās katru vakaru sēžot ārā un klausoties fonā sienāžus. Jaukas atmiņas.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…