25. jūlijs, 2011

Krievijas muzikālo zvaigžņu invāzija Jūrmalā ir sākusies

jaunais vilnis 2011

Konkurss "Jaunais vilnis" tuvojas vēja spārniem. Jau rīt Dzintaru koncertzālē notiks vasaras karstākā muzikālā notikuma – konkursa „Jaunais vilnis” svinīgā atklāšana. No jau zināmiem māksliniekiem uz skatuves kāps un savus fanus priecēs Sergejs Lazarevs, Sofija Rotaru, Filips Kirkorovs, Boriss Moisejevs, Valērijs Ļeontjevs un citi. Ar sevi skatītājus iepazīstinās arī jaunie konkursanti un iepriekšējo gadu dalībnieki no dažādām valstīm - arī Latvijas mākslinieki: Lady’s Sweet, PeR, Kosmos, Jānis Stībelis, Intars Busulis, Aiša jeb Aija Andrejeva, Dons un arī Andris Ērglis.
27. jūlijā, pirmajā konkursa dienā, konkursanti izpildīs kādu pasaulē plaši pazīstamu dziesmu, bet vēl skatītājus priecēs tautā slavu jau iemantojuši dziedātāji: Valērijs Ļeontjevs, Alsu, Dima Bilans, Larisa Doļina, Valērijs Meladze un citi.
28. jūlijā, otrajā konkursa dienā, kad jaunie talanti cīnīsies par sava snieguma novērtējumiem, varēsim sekot līdzi arī žūrijas pārstāvju priekšnesumiem, jo savus talanta pielūdzējus iepriecinās ne vien Laima Vaikule un Raimonds Pauls, bet arī citi žūrijas locekļi.
29. jūlija īpašais notikums būs komponista Aleksandra Zacepina radošais vakars, jo piektdienas programma tiks veltīta tieši šī komponista daiļradei. Pasākuma vadītājas lomā, iespējams, redzēsim Allu Pugačovu un pašu komponistu Zacepinu.
30. jūlijā nepalaidiet garām Maestro jeb Raimonda Paula 75 gadu jubilejas vakaru, kurā varēsim dzirdēt dziesmu ciklu, kas tapis sadarbībā ar dzejnieku Jevgeņiju Jevtušenko. Šajā dienā notiks arī konkursantu pēdējais mēģinājums iekarot žūrijas un skatītāju simpātijas.
31. jūlijā noritēs konkursa noslēgums, un mēs varēsim uzzināt, konkursa uzvarētāju un dažādu specbalvu ieguvēju vārdus.

Laikam jau tas ir labi, ka Krievijas nauda atplūst uz mazo Latviju. Vismaz vienu nedēļu gadā. Arī latvijiešiem ir par ko papriecāties. Tikai Raimonds Pauls par šo konkursu ar katru gadu izsakās aizvien ciniskāk. Taču jautājums rodas par to, kas tad īsti viņu notur pie šīs klaunādes ja jau viss ir tik slikti. Atceros, ka agrāk šis konkurss likās pat ļoti interesants, bija ko vērot jūlija beigās katru vakaru sēžot ārā un klausoties fonā sienāžus. Jaukas atmiņas.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda