Sākums arhivs DivArPus vīri atkal atgriežas

DivArPus vīri atkal atgriežas

2 minūtes lasīšanai
origin Two and a Half Men 9

Šis komēdijseriāls atspoguļo divu brāļu un brāļa dēla dzīvi, ja brāļa sieva pēc pieciem laulībā pavadītiem gadiem kļūst par lezbieti, un uzsāk šķiršanās prāvu, un brālim ar dēlu ir jāpārvācas pie brāļa. Seriāla galvenajās lomās ir Čārlijs - vieglprātīgs, vienas nakts attiecību piekritējs, Alans - tīrīgs, kautrīgs masieris un viņa dēls Džeiks - puika kas Čārlija prāt atšķiras no citiem vienaudžiem - ir gudrāks, labāks - tātad līdzīgs viņam. Bet viņš ir nezinošs, tāpēc Čārlijs ar prieku viņu apmāca visās, viņaprāt svarīgākajās lietās. Vēl noteikti būtu jāpiemin brāļu vecmāmiņa Džūdita Hārpere - viņa noteikti nav tas cilvēks, ko brāļi vēlas ieraudzīt sev kutelīgajās situācijās. Čārlijam ir arī sava mājkalpotāja - Berta. Īpaša viņā ir ar to, ka Čārlijs pats nezin, ne cik viņai maksā, ne pa kuru laiku viņa visu darāmo padara. Tas tāpēc, ka Čārlijs pats par savām finansēm neatbild - viņš ir nolīdzis sev pašam savu finanšu direktoru! Šajā kombinācijā jautrība un reāli dzīves kumēdiņi garantēti!

Un tā tas turpinājās līdz šī gada pavasarim. Tad telekompānija CBS paziņoja, ka pārtrauc darbu pie seriāla Two and a Half Men (Divi ar pusi vīri) turpinājuma filmēšanas uz visu atlikušo sezonu – šāds lēmums pieņemts skandalozā galvenās lomas atveidotāja Čārlija Šīna publisku izteikumu dēļ.

Taču tad nāca labā ziņa – Čārlijam Šīnam (Charlie Sheen) nu ir atrasts aizvietotājs seriālā “Divi ar pusi vīru” (Two and a Half Men), un tas jaunais komēdiķis Eštons Katčers (Ashton Kurcher). 33-gadīgais aktieris būs redzams ar jauno sesto devīto sezonu, ko sāks raidīt noteikti rudenī. Cik veiksmīga būs šī nomaiņa rādīs tikai laiks, jo Šīnam šī loma bija kā radīta, tikai savas dzeršanas un ballēšanās dēļ, diemžēl to zaudēja.

Un nu ir zināms jaunās sezonas pirmizrādes datums. Gribas redzēt, kādas izmaiņas scenārijā būs pamanāmas turpmāk. Ar vienu vārdu sakto gaidam 19to septembri!

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…