Sākums arhivs Draugi nav mīļākie, bet mīļākie nav draugi

Draugi nav mīļākie, bet mīļākie nav draugi

3 minūtes lasīšanai
899 9965

Sievietes var dabūt seksu jebkur, ar jebko un jebkad. Diemžēl problēma ir tāda, ka viņas to negrib jebkur, ar jebko un jebkad, bet mēs gan. Sievietēm sekss asociējas ar emocijām un vēl daudzām citām mums neizprotamām lietām. Viņas to uztver diezgan sāpīgi. Rezultāts? Sievietēm daudz vieglāk ir uztvert vīrieti kā draugu un nevis kā mīļāko.

Vēl jo vairāk, draugs – vīrietis ir sievietes sapņu piepildījums. Ar vīrieti pie sāniem viņas iegūst kādu, kurš ir stiprs, spēj pieņemt lēmumus, dot padomus, ir saprātīgs un, visbeidzot, loģisks. Visi šie labumi viņām ir garantēti bez nepatikšanām, kas parasti rodas, diviem cilvēkiem sākot romantiskas attiecības.

Vīrieši gan ir daudz savādāki. Mēs neuztraucamies par emocijām un neatdalām seksu no draudzības. Patiesībā viss ir gluži otrādi: ja vīrietim patīk sieviete, tad viņš labprāt vēlētos izrādīt savas jūtas tieši guļamistabā.

Diemžēl sievietes ar savu traki neloģisko domāšanu nespēj uztvert tik vienkāršu dzīves patiesību. Vai nu viņš būs draugs, vai mīļākais! Un, kad viss ir izlemts, tad atpakaļceļa vairs nav. Sievietes gan lielāko tiesu ir nekaunīgas un turpinās no tevis prasīt izmaksāt dzērienus, vakariņas vai kādu biļeti uz kino.

Vīrieši domā, ka ar draudzību var iegūt sievietes sirdi. Varbūt tas arī ir iespējams, taču pārsvarā tas notiek tikai romantiskās komēdijās. Kā tad var atšķirt, vai esi kļuvis par viņas draugu vai potenciālu mīļāko? Šeit būs daži varianti.

Tu dzirdi izteicienus: „es ar tevi varu runāt par visu”, „tu patiešām esi jauks puisis”, „tu man esi kā brālis”, „tu esi mans labākais draugs”, „tu mani saproti” (atšķirībā no sliktajiem vīriešiem, ar kuriem viņa katru nakti dodas gultā).

Tu beidzot esi saņēmies un uzaicini viņu uz vakariņām, bet viņas atbilde ir: „es negribu izjaukt mūsu draudzību”, „tu man pārāk patīc, lai es ar tevi satiktos”, „es negribu pazaudēt to, kas mums ir” utt.

Viņa tev atklāj savas ar vīriešiem saistītās problēmas.
Viņa tev prasa padomu par kādu vīrieti, kurš viņai šķiet pievilcīgs.
Viņa tev pacilāti paziņo: „Zini, es nupat iepazinos vienu ļoti jauku puisi!”

Kāpēc tas ir noticis?

Viņa tevi neuzskata par pietiekami izskatīgu. Jā, protams, tu viņai šķieti smieklīgs, burvīgs un jautrs, tomēr tu vienkārši nespēj viņu iekustināt. Domā, ka varēsi kaut ko mainīt ar jaunu kurpju pāri vai frizūru? Visdrīzāk, ka nekas tev nesanāks. Tāpēc izvēlies un vai nu paliec viņas uzticams draugs, vai arī aizmirsti viņu un sāc meklēt zivis dziļākos ūdeņos.

Tev nav tas, ko viņa vēlas. Kad runa ir par vīriešiem un attiecībām, tad ļoti daudz kas ir atkarīgs no naudas. Ja tev tās nav vai nav pietiekoši, tad tu automātiski tiksi atsviests „draugu zonā”.

Tu esi kājslauķis. Tu vienkārši esi pārāk jauks un vienmēr viņai izpatīc. Viņa zina, ka var tevi iegūt ar vienu vienīgu pirkstu klikšķi. Tu viņai seko kā tāds sunītis. Tu domā, ka vari iegūt viņas uzmanību ar ziediem, dāvanām vai dārgām vakariņām, bet viņa ar nepacietību gaida, kad varēs atstāt tevi mājās pie sava kaķēna, kamēr pati dosies nedēļas nogalē uz pludmali ar savu notetovēto mīļāko.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…