30. maijs, 2016

Facebook un Microsoft būvēs zemūdens kabeli pāri Atlantijas okeānam

Tas tiek dēvēts par Marea un piedāvās lielāku ātrumu līdz pat 160 terabaitiem sekundē, tā konstrukcija sāksies šī gada augustā. Divas pasaulē lielākās tehnoloģiju firmas apvieno spēkus, lai izveidotu jaunu zemūdens kabeli pāri Atlantijas okeānam.

un paziņoja par savu Marea projektu un sacīja, ka tas “palīdzēs apmierināt klientu lielo pieprasījumu pēc ātruma, droša savienojuma un tiešsaites pakalpojumiem”.

Kabeļa būvniecību ir paredzēts uzsākt augustā un to vajadzētu pabeigt 2017.gada oktobrī.

Tā kā turpina virzīties uz mākoņpakalpojumu nākotni, ir apņēmies izveidot vēl nebijušu globālās infrastruktūras līmeni, lai atbalstītu ātrāku un un pat elastīgāku savienojumu ar mākoņpakalpojumiem”.

Marea būs augstākās ietilpības kabelis pāri Atlantijas okeānam.

un sadarbojas ar infrastruktūras uzņēmumu Telxius, kas vadīs un ekspluatēs jauno 6,600 km zemūdens kabeļu sistēmu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda