17. marts, 2017

Iespēja piedalīties seminārā par biznesa tehnoloģijām

Ražošanas uzņēmumi, kas vēlas gūt panākumus, aizvien meklē jaunus risinājumus un iespējas tehnoloģiju attīstībā. Digitālizācija, piemēram, sola zemākas izmaksas, uzlabotu produkcijas kvalitāti, īsāku reakcijas laiku uz klientu pieprasījumiem. Neatkarīgi no nozares vai uzņēmuma lieluma, ir svarīgi, lai nākotnes attīstībā iegulda jau šodien. Biznesa tehnoloģiju platforma BiSMART 30. martā aktualizēs jaunākās tehnoloģijas, risinājumus un iespējas seminārā “Ražošana. Eksports. Attīstība”.
“Sekojot līdzi izmaiņām ražošanas industrijā, var novērot tendenci, ka biznesa tehnoloģijas kļūst ne tikai par neatņemamo industrijas daļu, bet arī dažkārt kardināli maina noteikumus. Šodien uzņēmumi, kas labāk saprot un kontrolē savus ražošanas un saistītus procesus, spēj bez īpašiem sarežģījumiem ļoti dinamiski mainīties, pielāgojoties tirgum un pat veicināt izmaiņas tajā. Tehnoloģijas un to pareiza izmantošana ir būtiskais veiksmes faktors, lai nostiprinātu savas pozīcijas un būt soli priekšā konkurentiem,” iezīmē Datavard SAP vizionārs Aleksandrs Popovs, kurš sadarbībā ar SAP Latvija seminārā runās, kā biznesa tehnoloģijas var palīdzēt ražošanas industrijai.
Telia Latvija Mākoņpakalpojumu vadītājs Oskars Krastiņš par mākoni kā elastīgu mūsdienu platformu ražošanā: “Kā daudzām tehnoloģijām, arī mākoņa īstā vērtība nav pašās tehnoloģijās, bet elastībā, ko tas sniedz uzņēmuma darbībai. Mākoņtehnoloģijas palīdz palielināt globālo konkurētspēju, ļaujot uzņēmumam maksimāli fokusēties uz biznesa procesiem un efektivitāti, nevis tehnisko procesu funkcionalitāti. Uzskatu, ka mākoņtehnoloģijas ir tās, kuras jebkuram progresīvam uzņēmējam agrāk vai vēlāk būs jāizmanto. Jautājums: kurš to izdarīs agrāk, kurš – vēlāk?”
Lai ražošanas nozares uzņēmumi veiksmīgāk spētu ieviest biznesa tehnoloģiju risinājumus ikdienā, nepieciešams izvērtēt uzņēmuma attīstības mērķus un virzību. “Mūsdienās arvien populārāks kļūst vārds “efektivitāte”, tomēr, kad praktiski vēlas saprast, ko tas nozīmē viņa uzņēmumā, rodas daudz  jautājumu. Tāpat bieži lielākais izaicinājums ir saprast veicamos soļus ilgtermiņā. Pieredze rāda, ka uzņēmumam ir būtiski saprast, kurā efektivitātes līmenī tas atrodas un pakāpeniski, strukturēti virzīties uz mērķi, nevis sasteigt pārmaiņas, neiegūstot ieguvumus ilgtermiņā,” skaidro PriceWaterhouseCoopers Latvija Biznesa vadības konsultāciju projektu vadītāja Anita Kalniņa, kura seminārā runās par efektivitātes dažādajiem līmeņiem un kā tos atpazīt.
Atgādinām, ka 2017. gada 30. martā Rīgā Bellevue Park Hotel Riga norisināsies seminārs “Ražosana. Eksports. Attīstība”. Tās tēma – jaunākās tehnoloģijas, risinājumi un iespējas ražošanas nozarē. Semināru organizē biznesa tehnoloģiju platforma BiSMART. Pilna pasākuma programma: http://ej.uz/seminars-razosana.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda