2. oktobris, 2016

IT uzņēmējs: Ja domā augt, uzreiz jādomā globāli

pixabay

Ja domā augt, uzreiz jādomā globāli, it īpaši informāciju tehnoloģiju (IT) laukā, kur nevar domāt maza reģiona, pat ja tā ir Baltija, ietvaros, sacīja tehnoloģiju testēšanas uzņēmuma “TestDevLab” līdzīpašnieks Andrejs Frišfelds.
Kā norāda Frišfelds, uzņēmums, kuram pašlaik ir divi ofisi – Venstpilī un Rīgā -, kuros strādā apmēram 70 darbinieki, ir domājis arī par savu pārstāvniecību izveidi ārvalstīs.
“Tādām domām ir jābūt. Ja domā augt, uzreiz jādomā globāli. Īpaši IT ir lauciņš, kur nevari domāt maza reģiona, pat ja tā ir Baltija, ietvaros. Jādomā globāli,” uzsvēra Frišfelds. “Protams, kaut kādas vīzijas ir bijušas – pārdošanas ofiss vai reāls inženieru ofiss, tās, protams, ir nianses, kas atkarīgas no tirgus attīstības.”
“Tā kā rietumos ir lielākā daļa mūsu klientu, visticamāk, ja kaut kas būs, tad tas būs tieši šajā virzienā,” piebilda Frišfelds, kā galvenos uzņēmuma eksporta tirgus minot ASV, Lielbritāniju, Franciju un Zviedriju.
Viņš arī norādīja, ka korekcijas plānos var ieviest biznesa tirgus attīstība, IT tirgus attīstība un dažādi ģeopolitiskie jautājumi. “Tas pats “Brexit”, vēl redzēsim, kā tas atsauksies uz biznesu vidējā vai ilgākā termiņā, tas var kaut ko mainīt.”
SIA “TestDevLab” nodarbojas ar programmatūras testēšanu, testēšanas programmproduktu izstrādi, kā arī mobilo un tīmekļa risinājumu izstrādi ārpakalpojumā. Uzņēmuma klientu vidū ir “Skype”, “Microsoft”, “Twilio”, “Libon”, “Latvenergo”, vairākas Latvijas bankas un daudzi citi uzņēmumi. Pēc uzņēmuma aplēsēm, produktus, ko testē “TestDevLab”, visā pasaulē lieto apmēram 1,5 miljardi cilvēku.
Uzņēmums dibināts 2011.gada novembrī. Uzņēmums vienādās daļās pieder Frišfeldam un Ervinam Grīnfeldam, bet pērn apgrozīja 2,354 miljonus eiro un nopelnīja 727 510 eiro.
 
 
Info: BNS

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda