27. oktobris, 2016

Jaunais "MacBook Pro" – uzlabotāks, labāks, lieliskāks!

Jaunais “MacBook Pro” ietver tādus standartus, kādi līdz šim nebija iespējami. 

Tas ir 13 un 15 collas liels, pieejams zelta (gold) un kosmosa pelēkā (space grey) krāsā. Un tas ir vieglākais “MacBook Pro” līdz šim.

13 collu modelis ir 14,9mm plāns, kas ir par 17% plānāks, nekā iepriekšējās paaudzes modelis. Tas ir arī par 25% mazāks. Sver nedaudz vairāk par vienu kilogramu. Un dizains veidots viscaur no metāla.

15 collu modelis ir saprotami lielāks un smagāks. Jaunajam “MacBook Pro” ir saucamais “Force Touch” skārienpaliktnis, kurš ir divas reizes lielāks, cilvēkiem atvieglo darbu ar šo datoru, tāpat ir uzlabota otrās paaudzes tastatūra. Kā jau baumoja, tam patiesi funkciju taustiņi nomainīti skārienjūtīgu līniju, ko sauc par “Touch Bar“, kas reaģē uz žestiem un pieskārieniem.

Tagad jaunajā “MacBook Pro” būs pieejams “Touch ID” gluži kā “iPhone”, kas nozīmē, ka savā “MacBook” varēsi ielogoties ar sava pirkstu nospieduma palīdzību. Tas ir noklāts ar safīra kristāliem un tam ir otrās paaudzes ātrums, gluži kā “iPhone 6” un jaunākiem modeļiem.

Touch Bar” ir pilnībā adaptējams – to var uzlabot, pilnveidot pēc savām vēlmēm.

Kopumā jaunā “Touch Bar” opcija atvieglo visu procesu – ļauj ātrāk piekļūt datoram, maksāt par pakalpojumiem, veikt navigāciju no uz aplikāciju, kā arī apstrādāt video materiālu. Darboties ar uzlaboto “Adobe PhotoShop” un izmantot jaunākās paaudzes DJ programmatūras.

TouchBar” atpazīs 10 dažādus pirkstu nospiedumus. Tāpat arī solās atbalstīt Word, Excel, PowerPoint un Skype biznesam.

Vēl viena piezīme: jaunais “MacBook Pro” saglabājis ierasto austiņu ieeju.

Kā saka paši veidotāji: “Šajā datorā ir vislabākais Retina displejs, kāds jebkad bijis piezīmju datoriem. Spilgtāks, lielāka krāsu gamma.”

Jaunajiem “MacBook Pro” modeļiem baterijas ilgums līdz pat 10 stundām. Un tiek uzsvērts, ka jaunie modeļi ir par 6,8 miljoniem reižu ātrāki nekā pirmais “PowerBook”.

Absolūts jaunums: no mūsu redzesloka pazūd ierastais “MacBook Air“. Nu tas būs gluži kā 13 collu “MacBook Pro“, tikai bez uzlabotā “Touch Bar“.

 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda